Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vitát hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek diétát kell tartania betegsége miatt. De igazán nem tartja be és eszik olyat is rendszeresen amit nem lehetne.


Viszont ha más olyannal megkínálja amit nem ehet esetleg vagy olyan osszetevővel főz amit nem lehetne arra rá tudja vágni pökhendi hanggal hogy nem ehet olyat.


Mivel sokat dolgozunk így anyu szokott nekünk is főzni. Viszont ilyenkor a diétát figyelembe véve főz. (Vagy esetleg egy nagyon kevés dolgot tesz bele amit nem ehetne) - ami mindegy is kb mert máskor Barátnőm ha főz ugyanazt beleteszi ő is,de az nem probléma ugyebár.


Ő amúgy el lenne egész héten száraz kaján, de pont az h baja van a gyomrával amire az nem a legjobb.


Állandóan engem csesz le mit főzzön mert nincs ötletem, de sokszor neki se.. én mondtam hogy ugyanaz jó nekem ami neki.


ápr. 21. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Utána meg keressük az orvosokat mert nem akar kijönni belőle vagy újra beteg lesz..


Most is ilyet mondott hogy a chipstől " úgy nem megy a hasa" ( mert amúgy nem ehetne de minden este eszi)

ápr. 21. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Főzzön magának. Az nem opció?
ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk minden este chipset enni még egészséges emberről sem árul el semmi jót, nem még róla. Szerintem ez a nő felejtős. Egyrészt semmi esze, semmi tartása, semmi tudatosság benne másrészt úgy látszik szorgalmasan "építgeti" a jövőjét mármint a betegsége kialakulását ill. rosszabbra fordulását. Aztán ha már nagyon beteg lesz, saját magának köszönhetően akkor meg te leszel a szemét ha nem támogatod, esetleg szakitasz vele.

Csináljon amit akar, ő élete de ehhez neked nem muszáj asszisztálni.

ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Sose fogy el a problémád, bótos gyerek? Mindketten sokat dolgoztok, mi? Főleg te! Ehhh
ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden választ töröltetni fogsz, ami nem tetszik?

Akkor se fogja megoldani a problémáitokat, ha óránként írsz ki kérdést. Ha így lenne, már ti lennétek a legboldogabb pár. 😂

ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint megoldanám a problémát azzal, hogy egy idiótával nem élek együtt.
ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!