Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy zavar, hogy nem dolgozik a barátom én meg igen?

Figyelt kérdés

Párom még tanul, én meg már 2 éve dolgozom. Mindig zavart ez, de elkezdett egyre jobban zavarni, mert a párom közben már a második félévével csúszik az egyetemen. Idősebb vagyok nála, de nem sokkal. Engem viszont zavar az, hogy nőként hajtom magam a munkában, amíg az egyetlen férfi az életemben otthon ül és edzeget, sorozatozgat. Tanulni főként csak vizsgák előtt szokott, egyébként ráér.

Pénze az anyjától van, engem ez is zavar, hogy amikor elmegyünk randizni és én fizetek akkor abból a pénzből fizetek, amiért én megdolgoztam, ő meg ha fizet valamit akkor az anyja pénzéből teszi ezt.


Normális, hogy zavar ez ? El kéne mondanom neki?



ápr. 23. 11:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok?
ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
47%
Normális. Pont ezért egészséges az ha egy nő idősebb férfit választ, ráadásul olyan aki tényleg férfi. Az ilyen fiatal fiúkákban sosem értettem meg mi a jó! Nem jutott más? Ha már most idegesít, mi lesz később? Jobb nem lesz, ebbe ne is bízz, csak az a baj hogy még éveket cseszel el azért, hogy legyen aki használ téged az ágyban, te meg ettől érzed fontosnak magad.
ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%
Normális. Más az, ha valaki pillanatnyilag nem dolgozik (elveszti a munkáját, munkakeresésben, vagy beteg) és más aki eltartatja magát, és kihasználja a másik ember önzetlenségét.
ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 Leclerc ***** válasza:
31%
Sok férfi él így, ha ők panaszkodnának, mit mondanál nekik?
ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy normális, nehogy elmond neki. Sőt, később pénzeld is. De legalább ki lesz gyúrva a gyerek :D az agyam eldobom, milyen kapcsolatok vannak manapság
ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
19%

Én meg azt látom, hogy a nők remegnek a paraszt, haszontalan pasikért. Ha férfi vagy a talpadon, kedves, céltudatos, akkor véged van. A nőd vagy a feleséged azt érzi hogy a kutyája vagy, nekik nem kell teperniük, nincs miért izgulniuk. Aztán se szex, se kedveskedés, b*sztatás az majd lesz bőven. Aztán majd jön a panaszkodás hogy milyen unalmas az életük.


A nőknek nem való normális férfi, ugyanúgy normális élet sem.

ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a haverom van így

Barátnője tanul, és ő tartja el

Ez is szerintem a női egyenjogúság része amit leírtál.

Nem kötelező ezt csinálnod, a választás a tiéd.

ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
78%
Normális, hogy zavar. Viszont én nőként élből szóba se àlltam volna olyannal, aki nem dolgozik. Valahol ezt te is eltoltad. Mert tudtad, hogy mi a helyzet, mégis párkapcsolatot kezdtél vele. Nem hiszem, hogy a mama mostanában kezdte el adni neki a moneyt. Ez valószínűleg akkor is így volt amikor megismerkedtetek.
ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
80%
Még hogy te fizetsz neki? Na az lett volna az utolsó nap együtt vele.
ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
78%
8. 2-es vagyok, és tökéletesen egyetértek veled!
ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!