Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normalis, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis, hogy engem ez zavar?N

Figyelt kérdés

Kb 5 honapja jarok egy tolem 9 evvel idosebb ferfival es oszinten mar az elso honapban felmerult problemakent az anyagiak kerdese.

Mar az elejen felhozta, hogy miert nem hivom meg egy italra en is (kb igy 3.randin, de konkrétan ezelőtti randikon is ha vett nekem egy froccsot es ennyi). En meglepodtem, mert ugy voltam vele nagyon korai lenne mar most visszahivnom, ketto nem voltam hozzaszokva, hogy egy ferfi ne hivna meg szivesen, raadasul kis ertkben tortentek a randik.


Szoval eszrevettem, ha velem van akkor inkabb ehenhalna csak ne kelljen nekem is etelt vennie/rendelnie. Mar nem elso alkalom, hogy vagy szo nelkul rendel maganak kajat vagy amikor latja hogy megeszek egy protein szeletet rogton felugrik, hogy na megy vesz maganak kaját, ha mar en ettem. Meg sem kerdezi, hogy hozzon nekem barmit is.

De kirandulasnal is, ha mondom nekem nincs most penzem ra akkor nem mondja, hogy meghiv.


Elmondtam neki, hogy nekem kell, hogy a ferfi azert koltson ram marmint lassam a gesztusokat, mert abbol erzem, hogy fontos vagyok neki, jolesik es a noiessegem ilyenkor jobban megelem es meg akarom halalni a ferfinak.


Az a baj emiatt kezdem lenezni es nem ferfikent tekinteni ra, hogy ennyivel idosebb es nem tud biztositani kb semmit.

Tudom gonoszan hangzik es milyen ertektelen lehetek stb stb de ezaz igazsag, hogy nekem ez kell. Nem csak ez a fontos, de kell..

De elgondolkoztam, hogy lehet bennem van a hiba es masokat ez nem zavarna es nagyon undorito, hogy engem ez zavar?


nov. 7. 08:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
14%
Na ja, milyen dolog ez már. Ő azért van, hogy fizessen. Mindig.
nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
92%

Engem is nagyon zavarna, de nálam az ilyen pasik 3 hét ismerkedésnél nem jutottak tovább, nemhogy 5 hónap. Volt egy, akinek főztem és mikor bevásároltunk hozzá, úgy, hogy a maradék drága alapanyag nála maradt simán átállt kifizetni az energiaitalát egy másik kasszába. Na ott nekem is eltűnt minden tiszteletem felé. Ezek a típusú férfiak csak ingyen szexet akarnak, lehetőleg háziasszonyos kiszolgálással. Akkor lehet visszamenni a mamához meg eljárni rosszlányokhoz, nem barátnőt keresni.

Ilyenkor mindig abba gondolj bele, hogy gyes alatt vajaskenyéren élnél amíg ő rendel magának, mert ezek akkor is sajnálni fogják rád a pénzt.

nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
46%
Pasiként engem is zavarna, ha állandóan nekem kellene fizetnem a másik étkezését is, illetve az is, ha lennének alkalmak, amikor a másiknak pénze se lenne rá. A leírt helyzetek is kellemetlenek. Én már kukáztalak volna.
nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
80%
Elég kamu ez a szokásos "minden nő aranyásó, pláne, ha fiatalabb a férfinál" kérdés. De ha a kitalált karakterednek ez IS fontos, hát keressen mást.
nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
33%
Nő vagyok, de szerintem nagyon nagyon gáz vagy. Te nem tudsz rá férfiként tekinteni, én meg nem tudok rád emberként tekinteni a gondolkodésod miatt. Kinek mi.
nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
28%

Akármilyen ez a hozzáállás, te nem szeretnél ezen változtatni. Az észrevételedben van valami. Nekem érdekes, hogy a nemfizetés miatt a személye is le van nézve. Nekem a randikon alap, hogy megosszuk a költéseket, sok nőnek nemhogy elvárás, hanem kínos ha a másik fizet.


A férfiak a személyük elfogadására várnak, itt viszont a pénz miatt komoly a kiábrándulás. Érdekes, hogy ehhez kötöd a dolgot, ezen a részén lehet hogy érdemes elgondolkodnod, hogy a kapcsolatodban a pénz mennyire kibillenti a dolgokat. Ha pl valami komoly anyagi gond van, akkor ugyanígy beléphet a kiábrándulás részedről. És itt már az merül fel, hogy a másik nem érzi magát veled biztonságban.

nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
83%
Tenyleg benned vsn a hiba. 5 honap? Mar a harmadik randi utan repulnie kellett volna. Idomilliomos vagy, hogy ilyenekre pazarlod?
nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
72%
Amugy tenyleg kamu kerdes, incelke megint aranyasos kerdessel szorakoztatja a nagyerdemut, de itt megint konstatalnia kellett, hogy o nem erti a ferfi szerepet, hiaba az y kromoszomaja, fingja nincs rola, hogyan viselkedik egy ferfi.
nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

8, mi van? Hogyan viselkedik egy ferfi? Szerintem pont igy viselkedik egy ferfi, hogy kolt ram.


Nem kamu kerdes, de nekem mindegy ki mit gondol errol akkor Hidd kamunak.


6, ha valaki akapbol nem sajnal ram kolteni es van egy egzisztenciaja, torteto, karrierista es mondjuk beut valamiert egy anyagi csod akkor kitartok mellette. Nekem volt mar tanar baratom is netto 250-300 keresettel ot megis tiszteltem, mert soha nem sajnalt tolem semmit, mindig rendelt nekem is kajat, es folyton agyalt hogyan lehetne tobb penze, emiatt tiszteltem ot.

Sajnos nekem nagyon fontos ez, mert en is kicsit torteto vagyok..

nov. 7. 09:08
 10/60 anonim ***** válasza:
65%
Szép mese.
nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!