Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még nem mondtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még nem mondtuk ki, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, amikor tudunk találkozunk, bár inkább hétvégén csak. Egész nap beszélünk, minden oké, vannak közös programok,egymással tervezzük a jövőt, már amennyire lehet ilyen friss kapcsolatban. 30 körüliek vagyunk. Csak látom, hogy mások párvtali után közös kép, szerelmes idézetek, dúl a szerelem a nagyvilág felé is. Nekünk az sincs kint, hogy kapcsolatban lennénk, nem tartom lényegesnek.
ápr. 25. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ne mások élete legyen neked a példa. Mondd ki neki, ha ezt érzed.


Másfél éve vagyunk együtt. Nincs kint, hogy együtt vagyunk. Nincs közös kép kint és nem is lesz. Ez a mi dolgunk, a mi privát életünk. 3 hónap után mondta nekem, hogy szeret. Előtte csak annyit, hogy imád.


29N

ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ne ettől tegyétek függővé az agyatokban, hogy mondja-e, hogy szeret meg kint van-e bárhol is, hogy együtt vagytok. Szerintem ennek semmi jelentősége. Nekem is mondták 3 hónap után, hogy szeretnek, aztán most sehol sincs az illető, pedig ott is voltak ám tervek a közös jövőről. Hogy szeretnek, azt vagy érzed, vagy sem. Nem kell ezen annyit lovagolni. Láttam már példát arra, mindennap elmondták, hogy szeretlek, aztán vége lett, de olyan kapcsolatról is hallottam, ahol sosem mondták és együttélnek. Az már egy más téma, mért nem mondják, de nem ez volt a kérdés.
ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondtam senkinek 🤷
ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Nem szeret lehet hogy csak kihasznál a pénzedért.
ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!