Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a szeretlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szeretlek kifejezésre tudommal válaszol?

Figyelt kérdés
Barátomnak mostanában ha azt mondom, szeretem, azt válaszolja, hogy tudom. Úgy kell belőle kihúzni, hogy én is téged. Facebookon néha nem is reagál rá, hogy ő is szeret, hanem szépen mintha nem is írtam volna, elsuhan felette a tekintete. Ez normális?! 3 éve vagyunk együtt. Már mondtam neki, hogy ne kelljen már kihúzni belőle, de nem változott a helyzet. Mostanában volt konfliktus, de azóta mondogatta, hogy szeret, most megint nem... Ez rosszat jelent? :/

2016. febr. 25. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.. Amikor a párom rossz fát tett a tűzre és ki akar engesztelni, átölel és mondja, hogy nagyon szeret, akkor szoktam ezt válaszolni, hogy tudom. Mosolyogva persze, hogy nehogy azt higgye én már nem is.
2016. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a férfiaknál egy olyan dolog, amitől falra tudunk mászni. 3 év után ne kelljen már minden percben mondogatnia. Evidens az egész, nem kell mondogatni.
2016. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak nincs kedve. Én sem mondom naponta a szerelmemnek. Másfél éve vagyunk együtt, ő igen, szokta mondani, én meg azt mondom mosolyogva hogy tudom és átölelem. Kérdés, hogyan reagál a szeretlekre?

Megy tovább, csak bólogat, egyáltalán milyen helyzetben szoktad mondani 21/F

2016. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ezek után nekem már nem evidens. Sokszor nem érzem, hogy tényleg szeretne, és csak plusz kétségnek ad okot, hogy azt se válaszolja nekem, hogy én is szeretlek, ha én is mondom neki.
2016. febr. 25. 17:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőként számomra az egyik legidegesítőbb, de úgy igazából, ha a párom megkérdezni, hogy "Szeretsz?" Ez annyira csúnya kérdés, és bántó is (számomra).


25 N

2016. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem kérdésként szoktam mondani, hanem pl városban sétálva átölelem, hogy annyira nagyon szeretlek. És ő rendszerint azt mondja, hogy tudom. De kb úgy, mintha azt mondaná, kutya. Nem olyan szerelmesen, ahogy az ember szokta. :/
2016. febr. 25. 17:37
 7/21 LazyJones ***** válasza:
100%
Lehet, csak elkapta a Star Wars hangulat...:P
2016. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég ergya ez így...próbáld ki, hogy te sem mondod egy ideig és figyeld meg, hogy mikor tűnik fel neki...

Illetve figyeld azt is, hogy magától hány napig/hétig nem mondja, és szembesítsd vele, és kérdezz rá, hogy mi az oka?


Amúgy nem tudom milyen rendszerességgel mondogattátok egymásnak, de van néhány ismerősöm, akik konkrétan a "szeretlek, puszi, szia" telefon elköszönést alkalmazzák, nagyjából napi 8-10-szer...és akkor ez még csak a telefon, ki tudja élőben még hányszor mondják egy nap...szerintem ez csöppet gáz, mert elcsépelődik a szó...

2016. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Engwm zavarna de én speciális eset vagyok :-D

Mi mindketten naponta mondjuk és éreztetjük is tehát nem csak üres szavakkal vagdalkozunk. Nekem ez kell és szerencsére a barátomnak is ugyanúgy! 1,5 éven vagyunk túl.

2016. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi nem szoktuk ilyen gyakran mondani. De rendben, kipróbálom, hogy nem mondom én sem, köszönöm. Remélem, változik a helyzet. :/
2016. febr. 25. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!