Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátodnak a te jelenlétedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátodnak a te jelenlétedben azt mondja egy lány, hogy szeretlek ez normális?

Figyelt kérdés
Mikor ezt meghallottam nagyon fura volt. Olyan mintha azt a lányt nem is érdekelte volna, hogy én is ott vagyok. Csak simán megkérte valamire a barátomat és megköszönte neki majd befejezte egy szeretlekkel. Elég gyakran vannak együtt és jóbarátok. Csak nem jól esett. Meg is mondtam a barátomnak aki nem foglalkozott vele, hogy ez nekem rossz. Ti erről mit gondoltok ?

2015. okt. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szőrnyű!
2015. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
64%
gondolom ők már régóta barátok és nekik ez a szeretetnyelvük. Miért baj ez?
2015. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta fél éve.
2015. okt. 15. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Engem modfelett idegesitene. Ha a baratom megolelik meg megpusziljak elottem a lany baratai mar akkor is az jut eszembe: De bator vagy ba=/_d+

Hat ha azt mondana,hogy szereti... Szerintem odaloknem neki,hogy almodozz kisanyam :D

18/L

2015. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
73%
és Te mióta vagy?
2015. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem normális, azért a szeretlek szó nem olyan, amit akárkinek lehet mondani. (Aztán ki tudja, hogy másnál hogyan megy ez, lehet, hogy valakinél természetes. Nálam nem.)

Megértem a reakciód, én is csak kamilláztam volna.

2015. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a lányt valóban nem érdekelte, hogy jelen vagy. Egyébként milyen korosztály vagytok?, szerintem még elég fiatalok. Bár sok idősebb nő is így viselkedik sajnos.


A csaj nem tudatosan, de rivalizál. Nem csak veled, mindenkivel. Még ha nem is biztos, hogy akarja a barátod, a figyelmét mindenképp szeretné megtartani, a Te jelenlétedben is, mert az energiát ad neki. Még nem tanulta meg, hogy egyrészt illetlenség a másik nőtársával szemben így viselkedni; másrészt még nem elég bölcs ahhoz, hogy egóját kizárja ilyen szituációkban.

A barátod nem is fog ezzel foglalkozni, mert a fiúknak/férfiaknak fogalmuk sincs arról, hogy milyen női harcok dúlnak körülöttük.


Te viszont, NŐ révén, nagyon is érzed, hogy valami nem stimmel a lány viselkedésével. Igazad van. El tudod érni, hogy a barátodat érdekelje az, hogy ez neked rosszul esik, csak kicsit sok meló lesz. Sok sikert!:)

2015. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami: ha nagyon fiatalok vagytok még, akkor viszont a "szeretlek" szó Nálatok elég mindennapos is. Olyan, mint a "hello". Akkor annyira nem foglalkoznék vele. Persze hangsúlytól is függ.
2015. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Akit szeretek, annak mondhatom hogy szeretlek!

Ez nem jelenti azt hogy szerelmes vagyok bele, sem azt hogy a gyakorin hülye kérdéseket feltévő csajáról le akarnám pattintani!

De könnyen elérheted, ha féltékenykedsz!

A fiúk nem igazán szeretik a rinyálást!

És ez az!

2015. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!