Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ez az elmélet?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy voltam vele, hogy ha egy csaj az ismerkedés elején megkérdezi, mennyire vagyok féltékeny típus, az már régen rossz, nem a semmiért kérdezi. Tudom, elsőre hülyeség, de eddig mindig bejött. Már rosszul vagyok ettől a kérdéstől :D eddig mindenki, aki megklrdezte, tényleg kiderült, hogy nem a semmiért kérdezi. Amugy nem tartom magam annak, beszélgethet munkatársakkal felőkem vagy ilyesmi, öltözködésbe sem szólok bele. Az nem fér már bele, hogy buliban idegen csávókkal táncoljon vagy beszélgessen egy ital mellett. De szerintem ez normális.
ápr. 25. 12:33
1 2
 1/11 Paul Atreides ***** válasza:
93%

Úgy látom te is elköveted azt a hibát, hogy a Phááároood egyedül megy bulizni... látszik, hogy nem követed a TikTok trendet.


Na de viccet félre téve, nem tudom, hogy mennyire általános kérdés az alábbi. Én még nem tettem fel senkinek hasonlót sem. A tapasztalataid lehetnek fura véletlenek is. Az erős féltékenykedés (ráadásul alaptalan) nagyon rombolni tudja a párkapcsolatokat. Ilyet szerintem senki nem akar. Persze megkérdezni fura, mert aki tényleg nagyon féltékeny az valószínűleg nem vallja be vagy magáról nem ezt gondolja.

ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Biztos, hogy van ráutaló magatartásod, ami számodra természetes, viszont aki figyelmes ill. rád figyel az pillanatok alatt leveszi És aki volt már olyan kapcsolatba ahol gyötörték beteg módon féltékenységgel-az többet nem megy bele ilyen emberrel-hanem szégyen a futás, de hasznos alapon, elköszön a fazontól. Egrecírozza azt az ilyen ember aki hagyja magát-engem nem fog-alapon.


Ahol féltékenység van-ott birtoklás is. Ahol birtoklás-ott manipuláció is.

ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Miért ilyenekkel ismerkedsz?
ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sokszor bejön az elmélet, de nem mindig. Úgyhogy ilyen miatt felesleges lenne megszakítani egy ismerkedést.

Ha én megkérdeznék egy ilyet, akkor nem a fent említett okok miatt tenném, hanem azért, mert szeretném megismerni a másikat. (+nekem pont hogy az a szimpatikus, ha valaki kicsit féltékeny is)

ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam rákérdezni, mert volt már egyszer egy betegesen féltékeny és kontrollmániás pasim és nem akarok mégegy ilyet…


De nekem az is red flag, ha valaki meg azt mondja, hogy egyáltalán nem féltékeny, felőle aztán orgiázhatunk is. Ez a két véglet instant felejtős nálam.

ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Lehet mqgukból indulnak ki.
ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pasiként fontos kérdés a féltékenység, ugyanis éltem együtt egy brutálisan féltékeny nővel és nem volt kellemes
ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A féltékenység már eleve a megbízhatatlanságnak a jele.Aki szeret az foggal körömmel ragaszkodik hozzád.Aki nem arra fölösleges időt és energiát pazarolni,hiába keseregsz utána ha az illető alkalmatlan.
ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt értem mit írtok, hogy nem kell egy betegesen féltékeny valaki. Csak azt nem tudom elhinni, hogy ha az elején rákérdeztek, hogy az illető féltékeny e akkor ő azt elmondja, hogy esetleg betegesen féltékeny. Kötve hiszem. Annál is inkább mert az ilyen ember nem tartja magát annak, szerinte amikor féltékeny akkor jogosan, vagyis nem beteges a dolog, szerintük. És így már nincsen is értelme az yan kérdésnek.

Ha tőlem ezt kérdezné valaki (eddig nem volt ilyen) akkor visszakerdeznék, hogy miért kérdi, esetleg olyan dolgai vannak, vagy szokott úgy viselkedni, hogy az lehetnék?

ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség is meg te magad is féltékeny vagy az a bajod.
ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!