Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek már, hogy azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy azok a csajok, akik az egekig emelik az elvárásaikat, pár év múltán egy semmirekellő, gané alak feleségei lesznek?

Figyelt kérdés

Sajnos ismertem is egy ilyen lányt. Azt hittem, némi túlzással élve, hogy a monacói herceg vagy egy orosz oligarcha felesége lesz, annyira nagy volt az arca mindig. Egyik udvarlója ígéretesebb volt, mint a másik, de egyiket sem tartotta meg. Utána sokáig nem hallottam róla és végül tavaly találkoztam vele.

A férje egy segghülye alak, akit senkinek sem kívánnék.Nemcsak buta, de elég rosszindulatú is, egy helyiségben lenni vele pedig felér egy vallatással.

Másoktól azt hallottam, hogy nem az öbvé az egyedüli eset, hanem elég gyakran előfordul ilyen.

Mi lehet ennek az oka, mert korábban elképzelni sem tudtam volna ilyet?


2010. okt. 27. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy értelmes férfi mér jönne össze egy olyannal akinek nehéz megfelelni. és sokat vár el?

Még szép hogy akkor csak az ügyefogyottak maradnak nekik.

2010. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hé, attól, hogy valaki rosszindulatú és meg tudja magyarázni, hogy miért mondja azt amit mond, lehet értékes ember. Például Sherlock Holmes. A mai idióta világban csak a kedvesség a fontos..
2010. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ez azért van, mert csak olyan srácok felelnek meg neki, akik kihívóbbak, vagy vhogy magukra hívják a figyelmet. De ezek a srácok többnyire buták, tisztelet a kivételnek, de ezért van az, hogy ilyen emberekkel jön össze, a másik pedig, hogy épp eszű ember nem jön össze olyan csajjal, akinek nehéz megfelelni!:)

Remélem segítettem!:)

2010. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22.16

Igen, köszi!

2010. okt. 27. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy normál pasi vagy csaj észreveszi ha csak a pénzét szeretik, az önző érdek embereket csak egy hasonló ember viseli el hosszútávon.
2010. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a címkérdéseddel 101%-ig eggyetértek!
2010. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. okt. 27. 22:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi bunkóság nincs abban,hogy megszorongat egy kis suttyót aki a felesége körül ólálkodik,hogy mégis kiféle-miféle.

Természetes férfi reakció.A rosszindulat alatt meg mit értesz?Kiszurkálta a kocsid kerekét,vagy mi?

2010. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jézus isten!

Arról van szó, hogy a csajnak szinte már semmilyen srác nem volt elég, mert olyan magasan voltak az elvárásai, mint a Mount Everest!

Ehhez képest végül a férje egy buta, műveletlen, elviselhetetlen alak lett, pedig messze különb udvarlói voltak korábban.

Ennyi az egész.

2010. okt. 28. 17:56
 10/11 viktorvarga ***** válasza:
a nők akor komojdnak meg amikormár érzik az őszt.amig 16-25 évesek nagyon odavannak.utanameg örülnek ha letudnak gyorsan szülni valakinek..
2013. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!