Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek hogy az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy az erős akaratú emberek legtöbbje nem csajozós típus?

Figyelt kérdés

magyarul akiben komoly célok vannak,ambiciózus annak nincs/nem volt sok barátnője


csak arra akarok rávilágítani hogy a csajozás ma már az egyfajta leszarlak-szeretlek dolog,persze tisztelet a kivételnek...


ne akarj senki annyira mer akkor nagyon látszik rajtad és ezt a csajok nem szeretik..:O


filozofálgathatunk:)

18f


2011. aug. 27. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Vazze....én is így vagyok, úgyhogy nyugi, nem vagy egyedül.

De azért én már ki akarok fogni jó pár sunát, mert tele van a faxom is azzal, hogy nincs egy jó nő mellettem...

2011. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Épp az, hogy nagyon is csajozós.

Ha magamból indulok ki meg az ismerősi körömből akkor nagyon is.

Eleve jó az, h elmész suncizni, na de mindegy, szerintem ez baromság, nem tudom ezt most neked megfogalmazni, mert most is dolgom van, talán majd később:D

2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen. Kell egy jó angyal, aki nem szól rád!" :-)
2011. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Suncizni... Gyerek vagy.
2011. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Walk With Me ***** válasza:
70%

Ez is a Te kérdésed, igaz? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Hát ahogy itt már leírtam, igen, sajnos manapság ilyenné vedlett. És igen, aki tényleg komoly barátnőt szeretne, és nem jön össze egyből valakivel aki tetszik neki meg akár egy kicsit is szimpatikus is, annak nehéz dolga van. Azért is nehéz ez, mert azért egy idő után az embernek már szüksége van egy társra. Mondjuk 15-16 éves korban kezdődik ez, bár akkor még csak főként szexre kell (tisztelet a kivételnek), aztán utána pár év alatt talán érik annyit az ember, hogy már képes legyen érzelmi téren gondolni erre, bár ebből sincs sok. Aki kamaszkorában nem ment át ilyen izgi dolgokon, hogy csók, kézfogás, petting, csajozás, "szerelmi" drámák meg ilyesmik, az meg végképp érezheti úgy, hogy kimaradt valamiből, és mégjobban fáj. Nehéz így hidegebb fejjel hozzáállni, és nem a barátnőt látni egy olyan lányban, aki mondjuk kedves és szép is, és már annyira vágyik rá az ember, hogy nem tud uralkodni magán. Lesz*r minden ilyen trükközést, hogy "most akkor eljátsszom, hogy nem is fontos annyira, holott megőrülök érte", mert egyszerűen ott a remény, hogy végre megtalálja azt a valakit, végre szeressék, és ez minden mást kitöröl.


Aztán néhány hálátlan, szívtelen pcsának, vagy akár egy rendesebb, de összezavarodott lánynak köszönhetően ilyenkor szokott lenni a pofára esés, összetörés, amikor is egy kedves, rendes srácból egy tényleg nemtörődöm dugógép lesz, mert máshogy nem kaphat meg senkit.

2011. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Na szal én vagyok a suncizós.

Ez a dolog úgy néz ki szerintem, h te el vagy kicsit tévedve.

Azok az emberek, akikről te beszélsz, ha akarnak, ha nem be fognak csajozni, mert a nőknek bejönnek az ilyen pasik.

Mibe, hogy ha ma este kimegyek és elkezdünk ünnepelni, mert most összejött egy ügyem, akkor a nők elkezdik majd kérdezni, h ki ünnepel meg miért.

Aztán tuti valaki rám fog mászni.

Nekem meg ha fog tetszeni a csaj, akkor hagyom magam, attól függetlenül, h vannak komoly céljaim meg stb. mert most őszintén, miért zárná ki egymást a kettő?

Szerintem te valami kifogást keresel csak magadnak, h miért nem vagy képes becsajozni és úgy gondolod, h ha a tanulásba meg egyéb dolgokba menekülsz, az majd jó alibi lesz még magad előtt is.

De tudom, ez nem így van, neked annyira komolyak a céljaid, hogy ha maga Pamela Anderson mászna Rád te őt is letojnád magasról...

2011. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

én önfejű,makacs és erős akaratú csajszi vagyok( ami kell azt tuti megszerzem) mégis elég népszerű is vagyok pasik körébe.:D

nem értem hogy függ össze a akettő.. szerintem meg pont azoknak van csaja/pasija..

16/L

2011. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy sunci? A 2 és a 3. kommentet írtam és osztom az ötödiket úgy, hogy a néhány kevés nem szűz közé tartoztam a középsulis osztályba. Szóval nem kell az okfejtés, mert amit te leírtál nem én vagyok. A lányok az ágyban mindent megtettek és huncut mosoly mellett szinte pirulnak az exek. Tehát... Az én vonalamon nem kell ünneplés, kiszagolom a nedves bugyit és szemrebbenés nélkül fojtom a lánykát a helyzettel. :-) De többet ér ha azt az egyet kapom meg, akiért (éppen) a szívem az agyammal aláfestve dobban. Mert vele el tudom képzelni 20év múlva. Ehhez kéne felnőni sunci.
2011. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sunci vagyok.

Egyszer:

Nem neked szántam a kommentemet, hanem a kérdezőnek.

Azért így reagáltam, h csak tudjátok, h az melyik hozzászóló vagyok,de végül is veheted magadra is.

Másik.

Gratulálok a kiemelkedő teljesítményedhez, ami kicsit meseszerű, de legyen.

Végül pedig, hiába magyarázol itt, hogy te mekkora nagy Casanova vagy, ezt a dumát nekem ne.... hogy te úgy maradtál szűz xy korodig, hogy mentek utánad a jobbnál jobb nők, csak te annyira koncentráltál, hogy elküldted az összeset.

Mellesleg hogy- hogy most már nem koncentrálsz ennyire?elég fura, h régen semmi, most meg pirulnak az exek...

2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

"A lányok az ágyban mindent megtettek és huncut mosoly mellett szinte pirulnak az exek. Tehát... Az én vonalamon nem kell ünneplés, kiszagolom a nedves bugyit és"


Igen, valóban nagy a valóságtartalma ennek a részletnek.



Egyébként én se kötném össze a kettőt.

Attól, h valaki ilyen, még simán csajozik, sőt, ott is a legjobbat akarja.

Nehezen tudom én is elképzelni a fenti helyzetet, főleg fiatalon, hogy valaki ezért ne nőzzön.

2011. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!