Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a problémát megugrani?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátnőm nagyon nagyon tetszik nekem, szinte már szeretem ennyi idő után. Elképesztően művelt, aranyos, kedves, gondoskodó, csinos nő. De egyszerűen nem hogy szexuálisan nem vonz, de rossz érzéseim támadnak ha forróbb helyzetbe kerülünk. Ez most furcsa lesz, de olyan mintha a húgommal kellene lefeküdnöm (nyugi, nincs lánytestvérem). Persze ő meg vágyik rá, és meg is tettem, de lapos volt, a vágyait nem tudom kielégíteni, úgy bénáztam mint mikor először voltam csajjal, katasztrófa volt. Úgy érzem, hogy ez közönséges dolog, és hogy ő ennél jobbat érdemel. Szegény azt hiszi, hogy vele van a baj, és nem izgat fel, mindenféle izgalmas dolgot kitalált, vett baromi szexi fehérneműt, ami tényleg nagyon jól áll neki, de semmi. Múltkor óvatosan megkérdezte, hogy nem vagyok-e esetleg biszexuális, vagy bármi ilyesmi, hogy szívesen benne van bármilyen nemű harmadik személyben is, ő nem prűd. Na ez volt az ami ráébresztett, hogy ez így nagyon gáz. Ti mit tennétek? 24F

ápr. 28. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról van szó, hogy összejöttél egy lánnyal, akivel minden passzol, csak sajnos nem találod szexuálisan izgatónak. PONTOSAN AZÉRT nem találod izgatónak, mert minden más passzol és a lelkeddel szereted. Mással is ugyanígy járnál. Itt a kulcsmondat:

"Úgy érzem, hogy ez közönséges dolog, és hogy ő ennél jobbat érdemel."

Ezt hívják Madonna-k.rva komplexusnak. Sajnos sikerrel beléd nevelte a környezeted, hogy szexuális vágy tárgyának lenni lealacsonyító és mocskos dolog, állatias férfiszükséglet, amitől undorodnak a nők. És az agyad nem akarja lealacsonyító dolgoknak kitenni azt a nőt, akit a lelked szeret és tisztel (Madonna), és csak olyan nőkre tudsz felizgulni, akiket közönségesnek tartasz és akikhez nem köt semmi (a k.rva).

Ha sehogy sem látod, hogy egy csinos szexi barátnővel változna a helyzet, mindenképp pszichológushoz mennék.

ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,denekem is az az első gobdolatom, hogy nem lehet, hogy a férfiak vonzanak? 😂😂


Hát igen amúgy. Nem minden aszépsíg.. kell az a bizonyos kémia is.

ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!