Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párommal sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párommal sose jövünk ki anyagilag a fizetésünkből?

Figyelt kérdés

Ketten együtt majdnem 500ezer forint a bevételünk és a hónap végén mindig szűkülködünk és ez miatt rengeteget veszekszünk. Nem költünk nagy dolgokra mégis elmegy a pénz. Most is van kb 6ezer forintom és kész.

Párom naponta vesz magának 2ezért cigit, a munkába elvisz magával 3ezret mindennap mikor dolgozik és van hogy én is veszek neki még aznap cigit.

Semmi luxusra nem költünk most egy kicsivel több volt a kiadás mert a hitel törlesztése most ért véget. Rezsit is ha kifizetjük akkor is marad is kellene még de nem tudom mire megy el ennyi.

Mit tegyek?

Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen.

Pedig azt csinálom hogy reggel elmegyek dolgozni délután haza és főzök ebédet 2 naponta. És a hónapban kb 3x szoktunk kaját rendelni az is alkalmanként 5ezer forint.

Mondjuk az se normális hogy naponta járok boltba mert nincs autónk és nem tudom megoldani a nagybevásárlást sehogy se


ápr. 29. 10:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

"Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen."


Te csak jobban járnal.

ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondja te cseszed el a pénzt, amikor ő napi 5ezret b.sz el cigire meg a semmire? 😀 jóisten. Írtad, van olyan hogy aznap még te is veszel neki cigit. Összességében az van, hogy te kijönnél a pénzedből, szorgalmasan főzöl 2 naponta. Ő meg kb megveszi magának a cigit, rendel párszor ételt és nincs egy forintja se. Szerinted ki fog jobban járni a szakítás után?
ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk a cigi és a kajarendelgetés az elég pénzszórás, azt kéne abbahagyni.
ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Nehogy már a havi 3x kajarendelés legyen a pénzszórás! Ennyi jár a kérdezőnek. Semmi más kényeztetés nincs az életében. Otthon csicska, a pasija szemét módon bánik vele. Mindenért IS ő a hibás.

De amúgy ja. Jobb lenne neked nélküle. Sokkal jobb.

ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Össze kéne számolni, hogy mik a kiadások és mi történik. Mi ketten 400-E alatt vagyunk jól. Hozzáteszem: nem albérletben. De 500-ból már az is simán meglenne úgy, hogy ne mondjak le semmiről. Nem cigizünk és nincs gyerek, ellenben én sokat utazok.
ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Ebből senki nem fogja tudni, hogy ő miért mondja ezt és tényleg mire megy el.
ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Árán tezsvírem! Ez a gyakorikírdísek, itt napi szinten keresnek ennyit a helyi menőarcok. 500 ezerí le se hajol itten senkise. Csóré vagyol.
ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

Ó, te jó ég.

Hidd el, jobban kijönnél, ha elhagyod a búsba ezt a semmirekellő férget.

Ugyanis elárulom TE TARTOD EL.

Neked mennyi a fizud?

ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
ki irtad mar egyszer ezt a kerdest hogy a párod eldohányozza az osszes pénzetek.. szerinted mi valtoztat azon hogy ujra ki irtad ? semmi!
ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

Cigi drága, rendelès szintén. Ne legyetek lusták magatokra főzni, máris jobban jártok. Mi 385 ezer ftból élünk meg ketten alé szórakozásra is futja. Ebből 200 a bevásárlás.

Amúgy ha ennyire nem tudtok gazdálkodni, külön kassza, mindenki vegyen magának kaját, rezsi felezve, aztán meglátjátok ki szórja a pénzt.

ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!