Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párommal sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párommal sose jövünk ki anyagilag a fizetésünkből?

Figyelt kérdés

Ketten együtt majdnem 500ezer forint a bevételünk és a hónap végén mindig szűkülködünk és ez miatt rengeteget veszekszünk. Nem költünk nagy dolgokra mégis elmegy a pénz. Most is van kb 6ezer forintom és kész.

Párom naponta vesz magának 2ezért cigit, a munkába elvisz magával 3ezret mindennap mikor dolgozik és van hogy én is veszek neki még aznap cigit.

Semmi luxusra nem költünk most egy kicsivel több volt a kiadás mert a hitel törlesztése most ért véget. Rezsit is ha kifizetjük akkor is marad is kellene még de nem tudom mire megy el ennyi.

Mit tegyek?

Folyton engem hibáztat hogy elcseszem a pénzt meg azt akarja hogy költözzek el tőle mert tönkreteszem teljesen.

Pedig azt csinálom hogy reggel elmegyek dolgozni délután haza és főzök ebédet 2 naponta. És a hónapban kb 3x szoktunk kaját rendelni az is alkalmanként 5ezer forint.

Mondjuk az se normális hogy naponta járok boltba mert nincs autónk és nem tudom megoldani a nagybevásárlást sehogy se


ápr. 29. 10:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk előzőhöz viszonyítva 10-ezerrel több van és az étkezés nekünk 140-ezerből bőven megvan. Tehát még jobb. De azt például nem tudjuk, hogy hol és hogyan laknak. Már nem is reagál.
ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ehhez nem kell zseninek lenni.

Kerestek ketten 500-at. Ebből vonj le 60-at cigire, de a leírásod alapján inkább 80 lesz, ha van hogy több cigit szív.

Marad 420. Napi 3000 ha megszorzod egy átlagos 22 napos munkanappal, az 66.000. Tehát masszívan majdnem 150 megy el.


Ott van még a rezsi, az albérlet, telefonszámla, net, bérletek vagy benzin és gondolom alsó hangon heti 20-30.000 elmegy kajára is.


Én egyébként kezdetnek külön kasszán lennék, spórolnék amennyire tudok, aztán lelépnék.

máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!