Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem törődik velem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem törődik velem, mert nem szeret, vagy mert egyszerüen ez neki nem fontos?

Figyelt kérdés
Ugy erzem elhanyagol a baratom, nem torodik velem,és ez nagyon rosszul esik. Hiaba beszeltunk mar errol korabban, nem valtozott semmi. Egy honapja koltozunk egybe, a kepet amit tolem egy eves evfordulonkra kapott, otthonhagyta, elkerte egy bugyimat regebb, hogy emlekezzen ram, elvesztette, a kepeket amiket kicsengetesemre adtam, most is pont ugy vannak... Tudom mondjuk a pasik nem ilyen dolgokkal foglalkoznak, de nekem fontos.. Raadasul egesz nap csak a munkajaval torodik, este pedig faradt, nincs idelye semmire, nem jarunk kozos programokra, hetente egyszer szeretkezunk..... Ti is úgy érzitek, hogy ezt a kapcsolatot csak a megszokas tartja fenn, vagy én várok el sokat tőle? :( 19-L
2010. okt. 28. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmesek biztos nem vagytok. valjatok kulon.logikus!
2010. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

beszélj vele. kommunikációs szakadék van a 2 nem között ez tény.


a férfi azt hiszi a pénzel megad neked mindent, és a munkával, pénz kereséssel fejezi ki a szeretetét. néha 1-1nagyobb ajándékkal.

mond hogy neked a pénz lófaszt se számít. beszélgessetek.


és próbálj minél primitívebben beszélni a férfival mert a férfiak agya egyszerű és csak egy dologra tud koncentrálni.


minél egyszerűbben és érthetőbben mesélj neki az érzelmeidről, egyszerre CSAK 1 téma. közbe ne legyen semmilyen zavaró tényező (gyerekek, tv, számítógép, újság)

ezekről komoly könyvek szólnak hogy a két nem között mekkora lyuk tátong beszélgetés téren...

ha látod rajta hogy elvesztette a fonalat akkor kezd előről.

22/f

2010. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A munkájával van valami célja is vagy csak munka? úgyértem szeretne a sok pénzből amit a munkával keres házat, kocsit vagy valami nagyobb dolgot venni? Mert szerintem az sem mindegy...

Mostanában mi sem vagyunk annyit együtt, mint az elején..hiszen lássuk be, egy pár amíg csak a héten 3-4 napot találkozik, de akkor is csak pár órára, nyilvánvaló, hogy egymásnak esik mind a 4 nap. De ha már együtt élnek nem biztos, hogy minden nap kell a szex...mert egy idő után ettől ellaposodhat a szexuális élet. Tehát szerintem ez nem feltétlenül probléma(de ez magán vélemény) Viszont mindezek ellenére amit leírtál, nem írtad le, hogyan bánik veled? mikor találkoztok? azt látod rajta, hogy nem érdekled, vagy azért becézget mittomén( nyuszikám, szerelmem?) mert ha már ezek sincsenek akkor érdemes elgondolkodni a dolgokon...


(Mert az én párom is rengeteget dolgozik, de ő házat szeretne venni, így megértem, hogy miért kell ennyit dolgoznia, és miért marad rám igazából kevés idő. De tudom, hogy mikor este odabújik hozzám, és megköszöni, hogy vagyok neki, és elmondja hogy mennyire szeret, azt nem azért mondja, hogy nekem jól essen, hanem mert tényleg így érzi.)

2010. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nalunk mas a helyzet, egyetemistak vagyunk mind a ketten, meg nincs szo sem hazepitesrol, sem kozos gyerekekrol. informatikus, sokat tanul, weboldalakat keszit, de nem vagyunk hazasak, nalunk minden kulon osztozik. inkabb viccesen becezget, 1 honapja lakunk meg csak egyutt, nem egymas karjaiban alszunk el, max egy kezfogas, nagyon faradt este, kell a pihenes. Sajnos keveset hallom, hogy mennnyire fontos vagyok neki es nem tudunk beszelni, mert nem a szavak embere. Nem tudom mit tegyek, ugy erzem, nagyon eltavolodunk egymastol.
2010. okt. 28. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
tenyleg nagy űr van közünk kommunikáció terén, szinte soha nem tudtunk semmit megbeszélni, mert mindig csak én monológozok. Ha beszélni próbálok vele, annyi az eredmény, hogy csak mélabúsan hallgat, vagy ha olyat mondok, akkor felidegesedik és elmegy. Nem tudunk beszélni és nem tudom, hogyan lehetne ezt feloldani. Ha csak valamit sima beszélgetésnek szánok, abból biztos veszekedés lesz...
2010. okt. 28. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a (jó) kapcsolat fenntartására való törekvés csak egyoldalú...az írásodból úgy vettem ki, hogy ez a kapcsolat csak neked fontos. Nem igaz hogy sokat vársz tőle. Alapvető dolgokat igényelnél. Egy komoly, határozott, utolsó ultimátumot kéne neki adnod. Vagy változik, és megadja mindazt, ami egy párkapcsolatban evidens, vagy ha nem, akkor nincs értelme vele lenned...hisz nem kapsz szerelmet, törődést. Biztos fáj ez neked, de később csak rosszabb lesz:(

19/L

2010. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot szeretnék mondani, nem is, hármat.


Az első, hogy lány létemre én is kicsit olyan vagyok, mint amilyennek őt leírtad: hiába fontos nekem valaki, nem érzek vágyat, hogy nézegessem a képét, vagy kezembe foghassam a személyes holmiját... tudom, hogy a normális embereknek, főleg a lányoknak, ez fontos, ezért néha mégis megpróbálom, olyan "lássuk mi olyan jó ebben" alapon, de igazából nekem semmivel nem ad az ilyen "ereklyenézegetés" érzelmileg többet, mintha egyszerűen rá gondolnék.


A másik, hogy jártam is olyan sráccal, nem is kevés ideig, aki olyan, mint amit te leírtál, "nem lelkizik sokat". Nekem is nagy dilemmát okozott, hogy vajon engem nem szeret igazán, vagy ő egyszerűen ilyen. Én úgy oldottam meg a kérdést, hogy megnéztem, hogyan viselkedik például az édesanyjával, vagy más emberekkel, akikről biztosan tudtam, hogy fontosak neki - és nagyon gyorsan rájöttem, hogy az utóbbiról van szó. Sőt, az is feltűnt, hogy "felétek" (ő is onnan jött ha jól tévedek) valahogyan nagyon sok fiú van, aki hasonlóan szokott a barátnőjéhez, kapcsolatához viszonyulni. Sokkal racionláisabban, mint ahogyan itthon meg a filmekben megszoktam/megszoktuk.


És a bónusz harmadik mondandóm, hogy hiába tudja az ember, hogy "ő ilyen", mert ahogyan Te is mondtad, neked fontos lenne, hogy _éreztesse_ is veled, hogy szeret, ha szeret.

Neked kell végiggondolnod, hogy ha ezt nem kapod meg tőle, akkor végül is mik azok a más dolgok, ami miatt mégis Őt választottad, hozzá szeretnél ragaszkodni, illetve hogy ezek valóban ellensúlyozzák - e azt, hogy elhanyagoltnak érzed magad mellette.


Ezen kívül én újra meg újra megpróbálnék beszélni vele, persze nem fogja érteni, próbáld az ő gondolkodására lefordítani. Mondd például, hogy ahogy ő nem tudna egy kapcsolatot szex nélkül elképzelni (és itt elegánsan suhanj át afelett az apróság felett, hogy te sem tudnál), úgy neked meg ezek nélkül a dolgok nélkül nem kapcsolat egy kapcsolat.


Már ha így gondolod persze :).

2010. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!