Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tatktikázik? Vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tatktikázik? Vagy egyszerűen csak ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác! Azt mondta tetszem neki..dee folyton bunkózik..flegma velem..én persze,a hülye fejemmel ennek ellenére is vonzódok hozzá..de van időszak amikor normális,ha beszélünk telefonon akkor semmi baj vele..direkt ilyen?
2011. jún. 30. 07:08
 1/3 FeketeNapocska válasza:
Nemtudom, lehet csak jobban megkéne ismerned őt,például mikor én megismertem a barátomat,első randinkon nagyon flegma volt,már azon gondolkodtam,hogyan álljak fel az asztaltól és hagyjam őt a pi...ba.aztán lett egy másik randi,és még egy most meg egy év után kenyérre lehet kenni.Ha felemlegetem neki hogy milyen flegma volt azt mondja, hogy nehezen nyílik meg embereknek és azért tűnt annak.Amúgy én is olyan vagyok sajnos, hogy flegmának tűnök (sokan mondták) de ha közelebb kerülnek hozzám már mássabb vagyok...remélem tudtam kicsit segíteni :)
2011. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a flegmázás és a bunkózás tipikus korai tini tetszésnyilvánítás mód. A Coff húzogatás továbbfejlesztése,


Más kérdés, hogy a nők a 20as éveikben is a bunkózó srácokhoz vonzódnak :D

2011. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FeketeNapocska válasza:
Ezzel most rámcéloztál?:) szerintem minden nő tudattalitaba flegma bunkózó pasikhoz vonzódik :)
2011. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!