Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feminizmus elterjedésével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus elterjedésével miért van még mindig ekkora nyomás a férfiakon, hogy magabiztosan, férfiasan, erősen viselkedjenek és továbbra is előteremtsenek dolgokat mint például anyagi erőforrások, szórakoztatás?

Figyelt kérdés

Miért van a férfiak sorsa elkapitalizálva a párkapcsolati piacon?


Egyenlőség címszó alatt nem kellett volna ezeknek az elvárásoknak már rég eltűnniük?


máj. 10. 12:31
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

“És mit csinálsz, ha valaki a tudományok rovatba valaki napi öt olyan "kérdést" ír ki, ami nem tudományos és nem kérdés?


Talán ignorálod? De semmiképp sem igazságosztóskodsz és semmiképp sem csinálsz politikát az oldalon!


“Nem személyeskedtem, amiket leírtam, tények.“


Nem csak rád utaltam. Rendszeres a lekicsinylés, bagatellizálás, kioktatás, kérdező személyének támadása, kérdés megtorpedózása stb. Egy nagyon mély morális szintet ütnek itt meg sokan, erőt fitogtatnj akarnak mert azt gondolják az erőtörvények a minden.


“ Tudod van a kérdés alatt egy felkiáltójeles gomb. Ott választhatsz opciók közül, többek között jelezheted az oldal üzemeltetőinek, moderátorainak, ha szerinted a kérdés rossz kategóriában van.”


Nem kötelező használni. Én nem szoktam. Te miért?

máj. 13. 11:58
 42/43 sadam87 ***** válasza:
100%

"Talán ignorálod?"

Általában ezt szoktam, de egy idő után tele lesz a hócipője az embernek.

"De semmiképp sem igazságosztóskodsz és semmiképp sem csinálsz politikát az oldalon!"

Egy nem az adott kategóriába való kérdés jelzése nem igazságoszóskodás és nem politika.

"Nem csak rád utaltam."

Mivel én nem személyeskedtem, a csak szó ide elég felesleges.

"Rendszeres a lekicsinylés, bagatellizálás, kioktatás, kérdező személyének támadása, kérdés megtorpedózása stb."

Ezekkel én sem értek egyet.

"Nem kötelező használni. Én nem szoktam. Te miért?"

Akkor szoktam használni, ha indokolt. Például ha egy nem tudományos kérdés (sőt, nem is valódi kérdés) van a tudományok rovatban. Mivel erre való.

máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Félreértitek. A feministák választójogot akarta, meg azt, hogy ők is tanulhassanak. Nem azt, hogy feleannyi bérért dolgozhassanak a gyárakban. A háború után nem volt elég férfi, és ezért beterelték a nőket is dolgozni olyan helyekre, ami egyáltalán nem nekik való. Persze kevesebbért, hiszen nem is tud annyit termelni. Mondván, ezt akartátok. Nem, nem ezt akarták. Aztán a következő generációban már nem tudtak ennyi munkát adni, ezért behozták a 3 év GYES-t meg hogy egy nő 45-50 évesen legkésőbb elment nyugdíjba. Viszont ezt sem tudják fenntartani, ezeket szépen megszüntették. Maradt a kétkeresős családmodell. De azért ez nem feltétlenül tartható, ha gyereket akar egy család, a nő évekre kiesik a munkaerőpiacról. Ezért nyilván minden nő olyan férfit akar, aki azért el tudja tartani a családját egy minimális szinten.

Persze vannak az aranyásók is, de azért nem olyan sokan, mint itt ezen az oldalon hirdetitek. Egyáltalán nem jellemző a legtöbb nőre.

máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!