Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan emberrel aki nárcisztikus személy volt? Hogyan zártátok le vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

máj. 12. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7 Te normalis vagy???
máj. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért is??
jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem világosan le volt írva, úgyhogy nem érthető a kérdés 3 kérdőjellel. :-)
jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amit te leirtal az nem narcizmus. Irtad is, hogy gyogyszermellekhatas. Mellesleg nekem a leirtak alapjan te tunsz egy kontrollmanias narci szipirtyonak.
jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyrészről tanultam róla, bár nem azonnal jöttem rá és az csak egy dolog. Kapcsolatban és ráadásul forrófejűként nem tud az ember rögtön kapcsolni talán, de egy idegennek nem fogok magyarázkodni. Másrészről orvos megállapította. Valaki miatt még paranoid skizofrén is lett, amit én végig szenvedtem és egyedül én hoztam vissza. Ez már kissé más sztori. Utána is elmondtunk orvosoknak mindent, nem található semmi jelenleg, kissé X-akta lett párom. Harmadrészről az orvosa el is indította a gyógyszer betiltását. S akkor még úgy nevezel szipirtyónak, hogy fickó vagyok. Ez a legröhejesebb. :D :D Mindezáltal buta előítéletes vagy és minden leírás ellenére csak felszínt kapargatva beszólogatsz egy idegennek. Köszönjük a roppantul érdekes előadást, de elég is volt ennyi. :-)
jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul úgy dobálózol a kontrollmániás kifejezéssel is csak ebből a rendkívüli-rendhagyó történetből, hogy egyébiránt semmiről semmit sem tudsz. Tapsika!
jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!