Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kér 2-3 napot a héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kér 2-3 napot a héten hogy töltsünk külön. Sok lennék neki?

Figyelt kérdés
Több mint két éve együtt vagyunk, a 7 napból 2-3 napot kér hogy egyedül legyen és ne is aludjak nála, mindketten vendéglátásban dolgozunk így van hogy én dolgozok ő nem és fordítva de soha nem arra kéri mikor én dolgozok és ő nem, van hogy mindkettőnk szabad és lehetnénk együtt és akkor is kéri hogy külön legyünk. Szerintetek nem szeret?úgy érzem mint egy beosztás.19l (23f)

máj. 12. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy nektek kettőtöknek jó e ez így! Nem mi alszunk együtt!
máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem mer melletted wc-zni vagy bármi. Ezer oka.
máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem eleve nem lenne pálya két év után is csak randizgatni meg egymásnál aludni. Eleve össze-vissza dolgoztok, mennyit óhajt akkor találkozni veled, heti 1-2 napot?
máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Hurrá, heti 7 napból 4 napot veled akar lenni.

Kár, hogy neked ez kevés, neki pedig így jó és elég.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Ha erőlteted, hogy több legyen, ő fog megszökni.

máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Ja, nem heti négy, hanem 4-5 napon akar veled lenni.
máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy közelíteném meg a dolgot, hogy te hogy látod, fejlődik a kapcsolatotok, vagy inkább leépül?

Két év alatt mi történt, közelebb haladtál az igényedhez, nektek ez így jó, vagy egyre bizonytalanabb vagy.

Nem mondhatjuk meg, két mondatod alapján látatlanban, hogy mi történt, meg amúgy se nagyon, ezt nektek kell megbeszélnetek, de úgy látom, és ez a szomorú, hogy nem tudtok őszintén beszélgetni. Ha ér nektek a kapcsolat annyit, és komolyan gondoljátok, akkor lehet, hogy párterápiára kéne mennetek.

Amúgy meg tényleg lehet ezer oka.

Lehet, hogy sok vagy neki, az is, hogy megcsal, az is, hogy nem csal meg, csak egyszerűen magányra is szüksége van.


Lehet, hogy itt az ideje beszélgetni arról, hogy kinek milyen céljai, vágyai, igényei, sőt, értékrendjei vannak, ha eddig még nem tettétek volna meg, és átgondolni az egyezőségeket, különbözőségeket.


Szóval ideje többet beszélgetni, és szembenézni akár azzal is, hogyha netán nem illenétek össze.


Ekkor sem kell senkire se haragudni, csak akkor érdemes abbahagyni az önáltatást, mérlegelni, hogy mit szeretnétek. A másik megváltoztatása nem nagyon szokott menni. Fából ne akarj vaskarikát, se vasból fakarikát, és azt is tudd, hogy van valami bölcsesség abban, hogy nem akarásnak nyögés a vége, de itt nem kéjes nyögésre kell gondolni.

máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem éltek együtt, akkor hogy tudtok minden nap együtt lenni? Nincs hobbid, egyéb elfoglaltságod? Nincs otthon sem egyéb teendőd?
máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Természetesen leültem vele beszélgetni, de nála kényes téma így mindig mondja hogy nem szereti a témát és ha mondom is hogy zavar "bedurcizik" , van más elfoglaltságom egyedül élek fenntartom a lakásomat és megyek edzeni stb. Anno kérdeztem tőle hogy összeköltözni nem e szeretnénk mondta először hogy igen aztán 2 nap múlva mondta hogy nem szeretne ezt 4x eljátszotta és megértettem hogy ő nem szeretne elköltözni velem hanem jó az anyukájánal, nálam viszont rosszak a családi körülményeim így én elköltöztem, én komoly kapcsolatot akarok és tudja ő is hogy fontos a közös jövő de ő nála úgy érzem nincs meg..
máj. 12. 23:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne áltasd magadat. Nézz szembe azzal a ténnyel, hogy ebből öt év múlva se lesz semmi, ahogy eddig se volt.


Ha nem tud felnőtt módjára beszélgetni, ill. nem gerinces, akkor hagyni kell a fenébe. Velem mondjuk, max háromszor játszhatta volna el azt hogy igen, de mégsem, utána szakítottam volna vele. Egyrészt ez így eléggé megalázó, másrész, meg egy férfi tudja már, hogy mit akar.


Sorolhatnám még az érveket, hogy miért nem jön be ez a kapcsolat, milyen figyelmeztető jeleket hagytál figyelmen kívül, de ha neked ez így jó, akkor adjál neki még tíz évet az életedből, biztos te vagy a kivétel, aki nem öregszik.


Szóval mivel konkrétan leszar téged, max. szexre kellesz neki, de érzelmileg nem számíthatsz rá, bár ő bizonyára úgy is kihasznál téged, hát elgondolkoznék azon, hogy érdekel-e engem, hogy ő mit akar egyáltalán, én nem három szabadnapot adnék a hétből, hanem hét szabadnapot - örökre.


Beszédes, hogy pont azokon a napokon nem akar veled lenni, amikor együtt tölthetnétek az időtöket, vagyis nem kíván veled minőségi időt tölteni. Tehát nem négy napról van szó, hanem sokkal kevesebbről.

Na mindegy. Ezt neked kell átgondolni magadban, és neked kell meghozni a döntést, mint ahogy neked is kell a következményekkel együtt élni. Ha szakítás mellett döntenél, akkor nyilván eleinte nagyon nehéz lenne, de van esély rá, hogy idővel egy sokkal jobb kapcsolatod legyen.


Persze ehhez neked is fejlődnöd kell, hiszen az önbecsülésed romokban lehet, ha ezt a helyzetet el tudtad magadnak fogadni, ezzel együtt tudtál élni.

máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán csak extrém fáradt, szeretne aludni egy jó nagyot. Vagy neked rendez vm. meglepit.
máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!