Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kér 2-3 napot a héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kér 2-3 napot a héten hogy töltsünk külön. Sok lennék neki?

Figyelt kérdés
Több mint két éve együtt vagyunk, a 7 napból 2-3 napot kér hogy egyedül legyen és ne is aludjak nála, mindketten vendéglátásban dolgozunk így van hogy én dolgozok ő nem és fordítva de soha nem arra kéri mikor én dolgozok és ő nem, van hogy mindkettőnk szabad és lehetnénk együtt és akkor is kéri hogy külön legyünk. Szerintetek nem szeret?úgy érzem mint egy beosztás.19l (23f)

máj. 12. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát hogy soha ne tudjon beszélni...

Persze nyilván az se mindegy, hogy a kezdeményező milyen hangnemben vág a közös dolgok, problémák megbeszélésébe. De ha a másik minden ilyen kezdeményezést elhárít, akkor bizony az azt jelenti, hogy az illető alkalmatlan, éretlen a közös életre, párkapcsolatra legalábbis olyan szinten, ahogy a kérdező várja. Neki egy növény kell, akit be lehet tenni a sarokba, és ha akar, akkor odamegy hozzá, de a növény nem reklamál, csendben van, nem beszélget.


Kérdés, hogy a kérdező egy növény szintjén van-e, ill. megelégszik ennyivel, vagy azért többet szeretne.

Ha többet szeretne, mer-e lépni a változásért, vagy inkább beletörődik a jelenlegi helyzetbe, és azt mondja, hogy jól van az úgy, esetleg vár a csodára, hogy a palija megváltozik (nem fog, és ő sem tudja megváltoztatni)


Fogj egy lapot, írd le, hogy milyen érvek szólnak e "férfi" mellett, és milyenek ellene.

Amikor a szeretetet írnád, vigyázz azzal, hogy nehogy összekeverd a személyfüggéssel, szeretethiánnyal!

Térj ki olyan dolgokra is, mint a jövőkép, milyennek látod azt, öt év múlva megkapod tőle azt, amire vágysz, és most nem, vagy akkor sem. Csak mert lehet, hogy jobb lenne neked, ha most szembenéznél a dolgokkal, és akkor másnál nagyobb eséllyel kapnád azt meg.


Egyébként én is voltam úgy, hogy volt egy barátnőm, ő túl sokat akart, én meg nem. Én nem akartam, összeköltözni, engem kielégített az, hogy elvagyunk, de nincs komoly elköteleződés.

Miért? Mert nem szerettem igazán, és mert nem vonzott a közös jövőkép. Viszont azért amúgy jól elvoltam vele, élveztem a szeretetét, odaadását, és visszagondolva nagyon gáz voltam, hogy kihasználtam őt.

máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek való a kapcsolat. Nála se a közös se a jövő nem játszik. Neked kell eldönteni hogy benne maradsz-e.
máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!