Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatot csak szakítással lehet befejezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hangos veszekedésekre, megcsalásokra, szó nélküli lelépésekre, akár tettlegességre is. Sokan ugródeszkának használják a régi kapcsolatukat és próbálják a kudarc felelősségét a másik nyakába varrni. Ki milyen viszonyban vállt el az Exétől?

HA lehet kort és nemet is írjatok


2015. febr. 9. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyilkossàggal..
2015. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ja halállal is érhet véget.

Vagy elrabolják az ufók.

Vagy börtönbe kerül.

2015. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
lehet normálisan is szakítani
2015. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem 4 szakításom/elválásom volt.

-Első lánnyal azért mert ő kiutazott külföldre és ott is maradt, jobbnak láttuk ha vége

-Második lánnyal azért mert letisztáztuk az eljén h nem akarunk gyereket ő 1 év múlva még is akart így szakítottunk h lehessen neki valamikor.,

-Harmadik lány az megcsalt itt volt vita.

-Negyedik lánnyal egyszerűen nem illettünk össze próbálkoztunk 1,5 évig aztán jobbnak láttuk ha vége.

30/f

2015. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Normálisan is véget lehet neki vetni. Meg olyan is van, hogy valaki szó nélkül elsunnyog.
2015. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás az, ha úgy döntötök, vagy az egyik fél úgy dönt, hogy nem óhajtja folytatni a kapcsolatot. Ezen kívül max. úgy lehet még befejezni, ha az egyik fél meghal, esetleg életfogytiglanra ítélik és még látogatni sem lehet. :D Vagy elrabolják örökre és egy pincébe zárják. :D
2015. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Költőnő? ***** válasza:
igen, a másik tényleg lehet a halál még :D
2015. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nálam az egyik exnél gerinctelenül az anyja szerzett neki csajokat, pedig semmi rosszat nem tettem ellene. 6 év után a fiacskája full magányos, ezek szerint akkor megérte szakítani velem az anyuka ajánlatai miatt.

A másik exnél pedig a haverok szereztek neki egy nála 5 évvel idősebbet, aki már gyereket akart, így jól behálózta. Hogy meddig bírja az az exem azzal a nővel, idő kérdése :)

2015. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az egyetlen komolyabbnak mondható kapcsolatomban a végén volt megcsalás az exem részérül, aztán szakítottam, aztán pofozkodás, kaptam, majd visszaadtam, utána végleg szakítottam.


De volt hogy smsben szakítottam egyik expasimmal. Olyannal nem lehet személyesen szakítani, aki kifogásokat keres a találkozásra miután megvolt a szex.


De amúgy nem csak szakítás van. Lehet hogy az egyik fél meghal, vagy együtt élik le az életüket, házasság, gyerekek, majd halál.


De lehet normálisan is szakítani, pl megbeszélik hogy nem működik, mint párkapcsolat, de mint barátság igen.

2015. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
jav: exem részéről
2015. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!