Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan hölgy igénytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan hölgy igénytelen, aki szex után nem zuhanyzik le, ha rá került a "fehér csoki"?

Figyelt kérdés
Fogja magát, vissza veszi a pizsit és ennyi.

máj. 23. 08:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
25%
Igen, az.
máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Miért a kérdés amikor igénytelen? Mondd meg neki, hogy zuhanyozzon le (veled együtt), cseréljen ruhát vagy többé ne légy vele.
máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Én meg ilyen szituval nem találkoztam, így felmerült bennem a kérdés.
máj. 23. 08:28
 4/41 anonim ***** válasza:
31%
Ártani nem árt, de azért kellemetlen, ha rászárad. Remélem a sggét azért kitörli...
máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
48%
Ne már, minimum egy nedves törlőkendő vagy valami legyen az ágy mellett ha mondjuk 5alkalom/éj s még szülőkkel laktok s nem akartok zajongani.
máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%

Én sem rohanok minden egyek aktus után zuhanyozni, viszont mindig tartok az ágy mellett nedves törlőkendőt, amivel "megcicamosdok".

Nem hiszem, hogy ez igénytelenség lenne. Ha mondjuk napi 5X csináljuk, akkor 5X zuhanyozzak?

máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy ez valamilyen amolyan birtoklás kifejezése, mármint, hogy úgy fejezi ki neked, hogy ő a tiéd? Vannak olyan emberek viccen kívül akik azért csinálják. Érezni akarják magukon az "illatát" a szexnek mindent belevéve szóval az ondó is oda tartozik.
máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet tök fáradt is.
máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%
birtoklás...bocs, "alázat" inkább.
máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem volt kedve elmenni zuhizni. Lusta típus egyébként. Törlőkendőre nem gondolt, mert én úgy voltam vele, hogy úgyis elmegy zuhanyozni utána ha már egy cucc lesz a komplett hasa.
máj. 23. 08:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!