Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan hölgy vagy úr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy vagy úr akinek börtönben volt a párja, és ha volt függősége miután letöltötte a büntetését mennyi időn beül tért vissza a szenvedélybetegségéhez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Találkizik majd egy ket haverral es ahogy kialakulnak újra a kapcsolatrendszerei.

A függőségekben főleg a társaságok viszik bele az embert ill gyengítik el.


Ha nem alakulnak ki új normalis baráti kapcsolatai(aminek az esélye szinte nulla is)akkor garantált hogx ugyanott folytatja ahol abbahagyta.

Es akik kijönnek a korabbi kapcsolataikat elevenítik fel elsőként akik örömmel várják vagy hiányolták is.

2022. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*Sőt bentről is lehetnek már kapcsolatrendszerei kiépítve kintre. Ami megint nem szerencsés.

Nekem külföldön volt az exem bent(nem magyar állampolgár), de bent már olyan kapcsolatrendszere lett hogy mellettem Mo-n is minden nem egy magyar bűnöző lett haverja is akik kint vannak, és jóforán nemzetkozi kapcsolatrendszereket is kiépített eleinte csak miatta mert en hazajöttem es legyenek mellettem olyanok akiket ismer és magyarok és felvették velem a kapcsolatot, hogy a barátom igy meg úgy, aztán várták hogy ha majd jön milyen üzleteket fognak lebonyolítani.

Én és kinti hasonló haverjai voltak az elsőszámúak akikkel szabaduláskor felvette a kapcsolatot.

2022. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*eleinte csak miattaM
2022. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván segített a tisztulásban neki, a fizikai elvonás, de a függőség lelki dolog. Ahogy nálad is, a múltbéli tapasztalataidból már bizonytalanság, aggódás olvasható a soraidból. Kérdés, hogy a börtön hatására min változtatott az életén. Ha ugyanabban a környezetben maradtok, amiben előtte volt nagyobb az esélye a visszaesésre, hiszen a kapcsolat rendszer megköveteli a hasonló viselkedést... lehet türtőzteti magát egy darabig, aztán elég egy rossz beszolás, egy grimasz egy Trigger ami elindítja a lejtőn. Akár te is beindíthatod vagy bármilyen rossz érzés vagy jó érzés. Egy szülinap, szilveszter.. tehát nem kell nagy dolgokra gondolni.

Ami segíthet Neked az Al-Anon, amit függők rokonainak, hozzátartozóinak nyújt segítséget ilyen kérdésekben és ingyenes. Támasz gondozót is felkereshetsz, ott minden segítséget elmondanak neked. Legtöbb nagyvárosban találsz ilyet..

2022. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az exem, 17 éve jött ki a böriből, kezdtektől drogfüggő a mai napig
2022. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyem kb 3-4 hetig birta.. bar neki meghalt az apja es ezt nem tudta feldolgozni.. azota letette hala az egnek ❤
2022. okt. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!