Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kapcsolatban vagyok de többször is álmodom egy másik férfiról?

Figyelt kérdés

Regota kapcsolatban vagyok es nagyon szeretem a baratomat, o eletem szerelme, ebben biztos vagyok.


Meg gimnaziumban volt egy osztalytarsam, akivel nagyon jo kapcsolatot apoltam, neha meg ma is beszelunk. Sosem volt koztunk tobb baratsagnal. Egy-ket pletykat lehetett hallani, hogy tetszem neki, de semmi tobb, sosem beszeltunk errol.


Nem mondanam, hogy az a nagyon helyes ferfi, egyaltalan nem az esetem, megis hihetetlenul vonzodom hozza. Nem vagyok szerelmes bele, egyszeruen csak vonzalmat erzek, en sem tudom miert.



Tobbszor is almodtam mar rola, most is szexualis jellegut. Bizarr az egesz, nem akarok ilyeneket almodni, mert nagyon szeretem a baratomat, ezzel a ferfival sosem lesz koztunk semmi, de kozben meg jo alom volt.


Volt mar veletek ilyen? Normalis ez? Rosszul erzem magam miatta. Nem csalnam meg a baratomat soha, de zavar, hogy kozben meg nyilvanvaloan vonzodom ehhez a ferfihoz.


máj. 23. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem az igazi a számodra a barátod, ha másra vágysz.

Kiléphetsz és megkeresheted akire vágysz, vagy jön majd valaki új.

máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Persze, velem volt ilyen nem is egyszer. Szerintem nincs ebben semmi gaz, nem csaltam meg a baratom amugy. Valamint tul nagy jelentoseget sem tulajdonitottam ennek.
máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát én hiszek benne, hogy a tudatalatti jelez neked ha már többször álmodtál a másik pasiról. Nem vagy szerelmes a párodba, vagy szereted te, de unalmas mellette az élet és szeretnéd feldobni a másikkal.
máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Normális mert nem vagy szerelmes a partneredbe. Ha te mást kívánsz és még álmodsz is róla arra utal.

Érzelmi téren már megcsaltad és ha nem szakítasz, ragaszkodsz ahhoz, hogy a barátoddal kell maradni életed végéig akkor hűtlen leszel fizikailag is lehet nem azzal a csávóval aki után most áhítozol hanem mással, vagy vele és másokkal is.

Szeretni szeretheted mint embert, ragaszkodhatsz hozzá, de nem fogod ha tényleg megcsalod.

Az élet nem úgy működik ahogy elképzeled és kaptál belőle egy leckét pontosan azzal, hogy másra viszket.

Ne légy féreg és inkább szakíts.

máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez teljesen természetes és ez miatt nem kell szakítanod mint ahogy a gyk-s szakértők javasolják.
máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynem kéne! Régóta vele van, de minek ha nem szereti már? Mással lehetne sokkal boldogabb, sőt szingliként is mint bűntudatot érez folyamatosan mert mással álmodik.
máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6-os.

Most biztos meglepetést árulok el de a szerelem elmúlik.

Egy jó kapcsolat nem akkor jó amikor dúl a szerelem, hanem utána mikor az elmúlt és mégis képesek vagytok elfogadni, kívánni és választani egymást.


A te elméleted alapján mindenki 3 évente kereshetne új párt magának...

máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nyugi. Sokan rengeteg illúzióval állnak a szerelem témaköréhez, hajszolják a szerelemről alkott elérhetetlen ideáljukat, nyomasztják azokat, akik ennek nem felelnek meg, és gyötrik magukat is, ha ennek nem felelnek meg. Miközben a valóság: az emberek többsége nem úgy működik, hogy van egy szerelme és akkor onnantól soha senkit észre sem vesz és soha senki nem képes eszébe jutni. Kisebb vonzalmak jönnek-mennek, emlékek időnként előkerülnek, fantázia kiszínez ezt-azt, az álmokról meg ne is beszéljünk, álmodás során az agyad mindenféle dolgot képes összeollózni. Ettől semmivel sem szereted kevésbé életed szerelmét. Nem kell nagy ügyet csinálni az emberi természet teljesen normális dolgaiból. Nincs itt semmi probléma.
máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Leclerc ***** válasza:
100%

“Regota kapcsolatban vagyok es nagyon szeretem a baratomat, o eletem szerelme, ebben biztos vagyok.”

Nincs semmi sors, vagy felsőbb erő, ami kijelölné hogy ki az adott egy darab ember. Nincs olyan hogy az igazi.

Olyan van hogy valakivel azt érzed, hogy szereted, és vele tudnál leélni egy életet. De ez nem egy darab emberre igaz, hanem sokra.

máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!