Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális 3 4 napot várni míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális 3 4 napot várni míg ujra beszélünk erről?

Figyelt kérdés
Sok mindent át kell gondolnunk egymással kapcsolatban. Tegnap beszélni próbáltunk erről de nem ment. Így inkább nem folytattam tovább mert nem akartam megbántani
máj. 23. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

3 nap múlva már jobb lesz megbántani?

Ne húzd az időt, a bizonytalanság a legrosszabb dolog! Legyél őszinte, még ha nehéz is.

máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ideje lenne abbahagyni vele a csetelgetést...
máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak pillanatok, amikor szünetelni kell, mert egyszerűen nem vagytok alkalmasak jól csinálni, de ehhez szerintem elég ritkán kell 3-4 nap.


A feleségemmel már rég rájöttünk, hogy este döbbenet értelmetlen és kilátástalan veszekedésekbe tudunk belecsúszni, olyan átlagos témában, amit reggel egy zuhany alatt, mosolygósan rendezünk. Pusztán a fáradtság miat. Ilyenkor muszáj inkább napolni az ügyet.


Ugyanakkor annak ellenére, hogy tudjuk, hogy ezt kell csinálni, utána mindketten forgolódunk álmatlanul, mert ott maradt megoldatlanul a konfliktus, és ez marcangol mindkettőnket. Ezt 3-4 napig szenvedni el sem tudom képzelni milyen lehet. Vannak olyan konfliktusaim, amiben jót tesz, ha több napig jegelve van a téma, mert ennyi idő alatt letisztul bennem a kép, de ez általában speciális emberekkel - a főnököm pl - alakul ki, nem a feleségemmel.

máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!