Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kihívó bikinit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kihívó bikinit szeretne viselni a nyaraláson. Helytelen lenne megkérnem arra, hogy ezt inkább ne?

Figyelt kérdés

A barátnőmet idén nyáron jön velünk a családi nyaralásra. Rajtunk kívül a szüleim jönnek, a bátyám, a nagynéném a férjével, meg az unokatesóim a párjaikkal.

A barátnőm tök lelkes, nagyon örül, én is nagyon örülök, úgy néz ki, hogy végre elfogadta mindenki. A nagy lelkesedések közepette már készülődik, hogy mit kell majd elpakolnia. És hát annyira nem tetszik, hogy milyen bikinit akar felvenni. Mármint jól áll neki, de szerintem kicsit túlzás. Szerintem túl kihívó lenne.

(ilyesmi fazonról van szó: [link] )


Gond lenne megkérnem, hogy mást vegyen fel inkább?


máj. 23. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
87%
Miért gondolod, hogy meg kellene kérned? Kit zavarna, és miért? És ezzel nektek miért kell törődnötök? Ez csak 1 bikini...
máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy csak egy bikini, de nem családi nyaralásra való.
máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
70%

Körülötettek több nő is lesz és téged a barátnőd bikinije érdekel mert kihívó? Mitől egyébként? Normális bikini.

Ha megkéred úgy fog lejönni, hogy nem bízol benne meg, szégyelled őt és meg fog rád haragudni vagy szakítani fog.

Mi bajod van, attól félsz, hogy megnézik, vagy a családod valamilyen régimódi fajta? Ő neki nincs oka megfelelni neki, fogadják el amilyen veled együtt vagy keress magadnak csadorban lévő nőt!

máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
71%
Amolyan kendőt amúgy az alsó részre szoktak a nők viselni, sőt felső is van. De ugyan miért viselné a melegben és ha jó az alakja? Nem tetszik? Cseréld le.
máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

#3 Az zavar, hogy az alsó része egy tanga kvázi. Kicsit túlzásnak érzem így, hogy a családdal megyünk.

Mármint nehezen fogadták el a barátnőmet, könnyűvérűnek gondolták egy páran. Nem akarom, hogy megint ez legyen. Pláne, hogy tudom, hogy a barátnőm szeretne jóban lenni velük, mert a saját családjával nem jó a kapcsolata.

Ráadásul a bátyám négy éve kikezdett a barátnőmmel egy buliban. Nem akarom, hogy most tangában nézegethesse, független attól, hogy tudom, hogy a barátnőm hűséges.

máj. 23. 23:36
 6/64 anonim ***** válasza:
0%
Nekem gond lenne. Lehet őt nem zavarná, hogy a családod nyomi.
máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
29%
Miért a nőt akarod szabályozni, amikor a bátyuskáddal van gáz?
máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is te csak haragszol az öcsédre, erre a barátnődet bántanád...


Az meg, hogy a családod őt minek gondolta, amiatt is miért rajta csattan az ostor??? Nem vagy képes beszélni a családoddal, hogy ne gondoljanak róla ezt meg azt, mert nem olyan, ezt nem tudod megtenni, ellenben inkább őt korlátoznád! Szerintem ez se--fejség. Felnőtt ember a párja mellett áll ki a családja mellett, HA valóban tudja az értékeit, és tudja, hogy a család téved.

máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

#7 Nem a bátyám a nagyobb bajom, hanem a családom többi tagja. Ahogy írtam a barátnőmnek fontos, hogy jóba legyen a családommal. Most úgy néz ki, hogy kezdik elfogadni. Én nem akarom, hogy ez elmúljon, mert mi van ha megint kitalálják, hogy könnyűvérű, megint távolságot tartanak tőle. Tudom, hogy rosszul esne a barátnőmnek egy ilyen visszalépés.

Én nem szeretném szabályozni a páromat, csak aggódom, hogy nem egy tanga a legjobb választás.

máj. 23. 23:45
 10/64 A kérdező kommentje:

#8 Már bocs, de nem tudom irányítani a családom gondolatait, akárhogy beszélgetek, vagy beleállok a vitába. Én kiállok a párom mellett. Volt olyan időszak még az első év körül, hogy megmondták, hogy a párom ne vigyem, mert nem bírják, én megmondtam, hogy ok, de én se megyek, a párom meg kiborult, mert ő nem akart a családom és közém állni, meg százszor elmondta, hogy de, igenis menjek, ha kell, akkor nélküle, ő szeretne jóba lenni a családommal, és az nem segít, ha azt látják, hogy miatta van vita. Most ezzel mit csináljak? Kiállok a barátnőm mellett, erre a barátnőm rosszul érzi magát emiatt.

Nem akarom bántani a barátnőmet, de azon az egy héten igazán választhatna valami nem tangás bikinit, van egy csomó másik fürdőruhája. Nyáron tök sokat megyünk víz közelbe, a családomtól mentesen is nyaralunk, stb, annyi alkalma lenne még azt a bikinit hordani, tökre nem zavar, hajrá, nagyon csinos, nagyon szexi. Csak szeretném, ha végre teljesen elfogadná a családom, mert tudom, hogy NEKI mennyire fontos.

máj. 23. 23:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!