Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnád e ezért ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ti eldobnátok e egy biztos hosszú párkapcsolatot,azért mert a másiknak néha van olyan idöszaka,vagy nincs úgy ideje amikor egy picit nem annyira foglalkozik a külsejével ?

Nem szeretnétek már így? Kiábrándulnál? Vagy ez bele tartozik az élet részébe,és minden hibáival eggyütt elfogadnád,mert szereted öt?


máj. 24. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Attóp függ mi értetendő, azzal hogy nem foglalkozik a külsőjével.

-Ha otthon van polóban összefogott hajjal, és úgy megy ki a boltba, kicsit elvonultabb napokat él meg pl vizsgaidőszak miatt nem zavar.

-ha nem fürdik, nem borotválkozik szőrös láb, szőrös hónalj egy nőnek az már gáz, ha kapcsolatban van és épp átmegy a párja hozzá.

- ha felszed 4-5 kilot, mert mozgásszegény életet él pl ugyancsak vizsgaidőszak miatt, de utána ugyanúgy összeszedi magát az is belefér.

máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Leclerc ***** válasza:
70%
Ez szerintem teljesen rendben van, olyat kell találni, aki nem csak a szépség miatt van veled. Ennyi a trükk.
máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem foglalkozik a külsejével? Nem mindegy, hogy mondjuk csak nem sminkel, akkor nyilván nem. Vagy úgy lesz igénytelen, hogy nem fürdik pl. na akkor igen.
máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem.

A párom 3-4 éve eléggé meghízott, 20 kiló plus. Mellé alacsony így meg is látszik rajta bőven.


Mondtam neki, hogy próbáljon meg odafigyelni. Tudja, hogy engem ez kicsit zavar, ráadásul őt is zavarja mégsincs változás.

Csak ezért nem fogok szakítani vele de tény és való, hogy így nem kívánom őt annyira.


33/N

máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
4-es látom, hogy középkorú nő vagy. Esetkeg ha te készítenéd el az étkezéseit egészségsebben és diétásabban nem segítene?
máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Khmm nem, nem vagyok középkorú :D


Próbálkoztunk ezzel is. Én egészségesen étekezem, sportolok. Az a baj, hogy iszonyatosan finnyás.

Egy ideig működött az, hogy mondtam neki egyen amit akar, amit kíván (nyilván normális szinten, napi csoki,pizza,chips ilyenek nem voltak)

de kevesebbet, annyit amennyi én mondok, én számoltam mindennap a kalóriáit. Ez működött is egy ideig, akkor fogyott 10 kilót, de azóta ugyanúgy elengedte magát és vissza is jött szépen lassan.


Én ennél többet sajnos már nem tudok tenni.

máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

5# ohh persze, megint ezért is a nő tegyen meg ő ő ő az oka.

Tessék azt a lusta disznót kikergetni futni meg ne zabáljon annyit.

Mondd meg neki emelje meg a retkes valagát és tegyen magáért. Ezért csak saját maga felelős hogy gusztustalanná változott.

máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem,kicsit másabb otthoniasabb stilusú öltözet,és kissé összedobottabb haj. A párommal kicsit merészkedtem így találkozni,és észrevettem hogy végig nézett rajtam nagyon megvetö szemmekkel. Szégyeltem magam.Szakitott is velem.Eddig mindig csinos voltam,de így már látom nem jövök be neki,ha nem vagyok mindig a toppon.
máj. 24. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös szerintem ha a férfi elhagyja magát akkor nem az a megoldás hogy a párja nyakába tesz azzal egy plusz terhet hogy akkor főzzön a nő egészséges kajákat neki.

Tehát a pasas csak odaül az asztalhoz és a nő nyakába van téve a teher hogy figyeljen oda a másik fél diétájára.

Szerintem meg a pasi figyeljen oda a SAJÁT egészségére! Ha nem tud főzni akkor rendeljen valahonnan ahol van zéró, fitness, vega stb menü (teletál, vitál konyha stb). Ne a másik félnek kelljen pluszban dolgozni azért mert a párja elhízott.

máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as a párod egy gyerekes felszínes pöcs már ne haragudj!

Mégis mi a f*szt képzel, ha összeköltöztetek volna puccba vágva keltél volna mellette, meg főztél, takarítottál volna?

máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!