Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldobnad egy kapcsolatodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnad egy kapcsolatodat mert hirtelen megis ugy gondolod h talan az exel kibekulsz?

Figyelt kérdés
Az ex mar 2 eve ex. Es csunya szakitas volt. A parom bekattant sztem. Ezzel az indokkal szakitott. Hogy abban bizik h az meg jo lesz. Total padlon vagyok. En persze szeretem de nem erdekli.
2017. jan. 22. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem szeretem eléggé, össze sem jövök vele.
2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobnám el, mert ha vége lett egyszer, nem véletlenül lett vége, hanem okkal. Nálam újrakezdés nincs.

Ettől függetlenül latod, az exed mégis otthagyott. Sajnos nem tudsz mit tenni, úgy tűnik, te csak szamár voltál a ló helyett. Próbáld úgy felfogni, hogy mindig is csak örök második lehettél volna neki, így legalább lesz esélyed olyat találni, akinek tényleg te kellesz

2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ostoba p.i.c.s.a.n.a.k tunsz
2017. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Egy kicsit összecsapott a leírásod, elolvastam vagy 3szor mire kibogoztam. Szóval a mostani párod szakított veled, mert vissza akar menni az exéhez, akivel már 2 éve szakított?

Én nem dobnám el, de nem vagyunk egyformák vannak hülye emberek...én is jártam már így, már mint velem csinálták ugyanezt, hogy ex miatt szakítottak velem, aztán ment vissza hozzá a csaj hozzá, persze hallottam utána, hogy ugyanúgy nem jó a kapcsolatuk, ölik egymást, de neki még is ő kell valamiért. Az ilyen embereknek van valami lelki defektjük, szeretnek szenvedni tudat alatt.

2017. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem !Azért hogy mêg kb ugyanenyit szendvedjek !Semmi érrelme ami elmúlt az elmúlt !
2017. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!