Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális és groteszk ez az egész?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, de már félig hozzám költözött. A lány már az elején mondta, hogy neki kevés igénye van a szexre, alacsony a libidója, de mindent megtesz, hogy engem ez ne érintsen. Ez pedig úgy nyilvánul meg, hogy mindig arra vezet rá, hogy "használjam" a testét. Ha nem kívánja a szexet, de látja rajtam, hogy már ki vagyok éhezve (vagy rákérdez), akkor kb sose elégít ki kézzel vagy szájjal, cserébe bármikor gondolok egyet betehetem neki és elélvezhetek benne. Direkt kéri is, hogy ne foglalkozzak vele, mert ő most nem kívánja, csak én legyek meg minél előbb. Ő ezt annyira természetesnek veszi, hogy már ott tartunk, hogy egy fontos vizsgám vagy megbeszélés előtt reggel ha látja, hogy feszült vagyok, már veszi is le a bugyiját, és hív, hogy könnyítsek magamon, én beteszem, megvagyok 1 perc alatt és kezdődik a nap.

Tudom, hogy ennek örülni kéne, de nekem nagyon groteszk ez így. Még mielőtt valaki megkérdezné van rendes szex is, amit ő is élvez, de mondjuk heti 1. A többi alkalommal viszont rossz érzés fog el, mert olyan, mintha egy tárgy lenne, egy lyuk, ahova bedugom elélvezni és ennyi. Hiába próbáltam megbeszélni vele, mindig ugyanaz a vége, hogy neki ez így sokkal jobb, mintha más módon elégítene ki..

Én reagálom túl, vagy mást is zavarna?


máj. 24. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát furcsa eset,kívancsi vagyok hosszú távon működik-e.

De szerintem nem.

máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan emberek, akik pont azt élvezik, hogy a párjuk a saját örömére "használja" őket. Nincs ezzel semmi baj, ha mindkettőtöknek megfelel.
máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan én nő vagyok, de számomra is nagyon fura lenne és megértem, hogy téged miért zavar. Lehet, hogy neki van egy fétise, és kifejezetten szereti, ha így használják, ahogy a #2-es is írta, bár erre nem látok sok esélyt. Ülj le vele és mondd el, hogy hogyan érzel.
máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Nőként én kicsit furcsának látom, de szerintem még a normális kategórián belül. Lehet néha én is örülnék, ha "használná" a testemet egy pasi, akit szeretek. Tényleg lehet egy ilyen fétis, hogy testileg nem elégül ki, de lelkileg igen.


De igazából csak az számít, hogy nektek kettőtöknek mi a jó. Ha számodra ez kellemetlen, akkor mondd meg neki. Ha nem passzoltok össze szexben, akkor hosszú távon nem fog működni a kapcsi.

máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ő így próbál maximálisan odaadó lenni feléd. Ha eltudsz élvezni vele, neki pedig így jó simán működhet.
máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Groteszk és abszurd.

Majd egy nap arra kel, hogy mégse használd a testét, mert uncsi.

Szerintem kopszi vam.

máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy kellene örülni. És hát nem is azt írod, hogy ő ezt élvezi, hogy csak úgy használod, te azt írtad le, hogy csak odaadja a testét, mert ezt "kell tennie" egy jó barátnőnek. Te milyen tévképzetekben élsz??

De az a baj, hogy az emberek nem figyelnek az ösztöneikre. A legeslegelején elmondta neked, hogy mi a szitu, NA OTT kellene tudni, hogy oké, nem egyeznek az igényeink, ez egy NEM. Ennyi, kész, nem itt magyarázhatni, hogy tudom, tudom, örülni kellene, hogy nem is akar szexelni... hagyjuk már... szerintem ennek nem kell örülni, hogy a nő nem élvezi veled a szexet, csak vélt elvárásjellegből odaadja magát.

máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi mást kapsz még tőle?

Amivel szerinted jobbá teszi az életed.

És szerinte?

máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontoztok le, ha valaki ebbe benne van, és nem érzi annak a visszásságát, hogy ő most csak használja a testet, és nem érzelmileg vannak együtt egy én feltételezem szerető valódi kapcsolatban, ott az empátiában és lelkiismeretben problémák vannak.
máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
De te miért csinálod, ha neked groteszk? Ennyire állat vagy?
máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!