Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Hogy győzzem meg, hogy ez így nem normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom közel 30 éves és egyszerűen nem vesz tudomást a jövőről.

Eddig azt mondogatta, hogy fél a házasságtól. Oké, elfogadtam és nem házasodunk.

Fél a gyerektől. Oké adok időt neki még és meglátjuk.

És itt jön ami már durva. Lakás... mondom neki, hogy gondolkozzunk el, hogy tudunk lakáshoz jutni, mennyit, mennyi ideig spórolunk. Jelenleg tudunk spórolni, mert vidéken lakunk. Én azt mondtam, hogy addig maradjunk itt, ameddig nem spórolunk megfelelő alaptőkét. Nem, ő jövőre Bp belvárosába akar költözni, sarokkádaa, légkondis lakásba. Mondtam, hogy ez elvinné minden pénzünket, hogy tervez így lakást? Vagy bármit?

Ő nem tudja, majd lesz valahogy

Mutogattam neki ilyesmiről szóló cikkeket, árakat, grafikonokat, hogy megértse végre hogy ez nem lesz valahogy ha ő nem tesz semmit. Semmi eredmény.



2023. szept. 19. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább magadat kéne meggyőznöd, hogy felesleges olyan kapcsolatban lenni, ahol nem ugyanazt akarjátok a jövőtől. Nincs baj egyikőtökkel sem, csak nem ugyanazt akarjátok. Ezt meg be kell látni.
2023. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem vele sincs nagy baj, sokan nem látják a jelenlegi gazdasági helyzetben a jövőjüket.


Keress magadhoz hasonlót, őt pedig engedd el, ne erőszakoskodj!

2023. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

Neki nincs jövőképe, neked meg van egy olyan amit rá akarsz erőltetni, mert szerinted az a jó.

Hogy lesz ebből azonos jövőkép? Sehogy!

Ha zsigerből nem jön mindkettőtökből valami hasonló cél (nem kell hogy szóról szóra ugyanaz legyen), akkor nincs is értelme együtt lenni.

Folyamatosan konfliktust fog okozni ez a kapcsolatban ahol egyik fél sem érzi majd jól magát, mert a másik mindig rá akarja majd erőltetni az akaratát.

2023. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Ordít, hogy nem passzoltok egymáshoz.

Minek vagytok együtt?

Nem akar házasságot? Sokaknak már ez is elvi kérdés lenne.

Nem akar gyereket, te meg időt adsz neki? És meddig vársz? És mondjuk ha 5 év múlva sem akar, akkor átverve érzed majd magad? Mert ő őszinte veled, csak te nem vagy képes megérteni, hogy csöppet se biztos, hogy meg fog változni a véleménye.


Aki ennyire mást akarnak, azoknak semmi értelme együtt lenniük.

2023. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Épp ezaz

Nem eröltetek semmit, a házasságról is azért mondtam le, mert egyszerűen nem akarja. Rendben, ne veszekedjünk. Jobban szeretem egy papírnál

De azt

2023. szept. 19. 11:37
 6/14 A kérdező kommentje:

De aztán megkérdeztem, mit akar később

Lakást venni, családot alapítani velem, Bp belvárosában

Megint kérdem, hogy de hogyan??

Nemtom, majd valahogy

Nem egyszerűen annyi a történet, hogy ő nem akar velem semmit

2023. szept. 19. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ő csak úgy akar veled jövőt, ha neki semmilyen szinten nem kell megerőltetnie magát. Ha te eléred ezt mindkettőtőknek, akkor jó, ha meg nem, akkor is jó. Nem érsz meg neki annyit, hogy bármit tegyen érted, vagy a kapcsolatotokért, de nem is hagy el mert neki ez így pont jó.
2023. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem tudjuk, hogy holnap mi lesz.
2023. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit nem értesz. A jómadár tisztán elmondta hogy nem akar semmi komolyat, semmi közöset ami veled “röghöz kötné”.

Itt rajtad áll a vásár, te vagy a hunyó. Te hazudsz és áltatod önmagad.

2023. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodsz valakivel aki nem hozzád való, akivel nincs valós jövőd. Mennyire komolyan vehető férfi az egyáltalán aki Budapesten akarja verni a mellét ahelyett, hogy egy normális otthonban gondolkodik magának és a társának??
2023. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!