Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem normális..?

Figyelt kérdés

..de miért lehet az hogy párom azt hiszi hogy h a szomorú vagyok vagy sírok miatta mert megbántott akkor teljesen normális hogy ő leszarja a fejem?

De így szó szerint, jelenleg is szóvá tettem hogy nagyon fáj amit mondott és azt mondta hogy ő nem akar ezzel foglalkozni nem érzi úgy hogy rosszat mondott volna vagy hogy bocsánatot kéne kérnie,ezt most az új amit elkezdett pár hónapja és nem tudom hova tenni.

(jelenleg annyi volt csak a “vita” mert hát szerinte ez az,hogy elmondtam nem vagyok túl boldog,elakartam mondani pontosan mi bánt és egyből a saját dolgait kezde sorolni és hogy én miért vagyok hibás ez nem esett jól,hogy nem hallgatott meg hanem előtérbe helyezte magát)


jan. 17. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Minél előbb szakítasz, annál több időd marad a szebb jövőre.
jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy viselkedik veled, mintha nagyon szeretne. Inkább csak elvan a punnyadt kapcsolatba, de tenni már nem tesz bele.
jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
gyanúsan a barátodra tereled a hibát. ez sosem ennyire 1x
jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lehet, hogy a párod túl érzéketlen veled, de az is lehet, hogy te akadsz fenn mindenen, és ebből már elege van a párodnak.

Az biztos, hogy eléggé megfáradt, elszürkült kapcsolatnak tűnik ez.

jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb ember érzelmileg analfabéta. Nem akar/nem tud mit kezdeni a másikkal ilyen helyzetekben. Szerintem A, vagy hiába is maradsz vele: nem fog változni; B, esetleg, ha másik személyt keresel helyette, akkor is hasonló helyzetbe kerülsz, pont azért, mert érvényes az első mondatom.
jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

előfordult már hogy összepakoltattam vele a cuccait és közöltem vége és menjen,de csak annyi volt a válasz hogy majd megy ha akar

majd másnap munka után nehezen de “meglett beszélve”

jan. 17. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből hogy mondjuk meg?


Lehet, hogy a párod egy tapló seggfej zéró EQ-val, aki nem szeret téged. Lehet, hogy te vagy egy túlérzékeny picsogógép, akiből elege lett a párodnak. És a két véglet között bármi.


A sírást amúgy gáz aduászként használni. Nekem az egyik pasim volt ilyen, hogy mielőtt bármit meg lehetett volna vitatni, bőgni kezdett. És persze én voltam a bunkó, ha nem dobtam suttba az addigi álláspontomat, érveimet és a SAJÁT sértettségemet és nem kezdtem tutujgatni.


De mondom, lehet nálatok pont a pasid egy gyökér, ezt mi nem tudjuk.

jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval marjátok egymást rendesen.

Ebből boldog kapcsolat már sose lesz. Bármelyikőtök helyében szakítanék.

jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6

A te lakásodban éltek?

jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem terelek gyanúsan,nekem is megvannak a hibáim és próbálok is változtatni
jan. 17. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!