Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan huszonéves fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan huszonéves fiúk, akik nem szeretnek inni (berúgásig), bulizni, de nem nézik le azokat, akik szeretnek?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak olyanokkal találkoztam, akik vagy imádtak inni, éjszakai életet élni és elvárták, hogy a barátnőjük is ugyanígy bírja, vagy a másik véglet, hogy utálta az ilyen életmódot és lenézte, kritizálta azokat, akik szeretni merték. Egy köztes állapot tetszene nekem :D
2017. máj. 25. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Személytől függ,talán az idősebb palik már nem élik annyira a bulikat.
2017. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pl nem szeretek sikítva hányni az alkoholtól, épp csak a jó hangulatig szeretek inni (ami néhány pohár). Nem zavar, ha valaki nem iszik, az se, ha sokat, de ha valakinek az az élete, hogy egész héten a hétvégét várja, majd minden egyes péntek-szombat úgy bek*r, hogy nem emlékszik csomó mindenre és elitta a heti keresetét... azt sajnos nem tartom érett és felelős gondolkodásmódúnak. Nem lesz kevesebb a szememben, vannak ilyen haverjaim is, de párkapcsolatot biztosan nem kezdeményeznék velük.

24F

2017. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szórakozóhelyeket túlzottan, és nagyon ritkán iszom annyit, hogy másnapos legyek. Viszont volt már több bulizós barátnőm is, és nem zavart a dolog. Ha viszont rendszeresen részegre inná magát, az zavarna.
2017. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy.

Nem iszom négy éve, illetve kilőve a dohányzás és a drogok is, de vannak dohányos barátaim (néha ki is megyek velük egy "cigire", csak hogy ne szakadjon meg a beszélgetés), akikkel együtt járok szórakozni szintén isznak buliban, kocsmákba is be tudunk ülni ha találkozni akarunk a kollégákkal, ők söröznek, én ásványvizet vagy ice tea-t iszom. Szóval semmi gondom nincs vele, nyilván a baráti zrika belefér mindkét oldalról, el szoktunk poénkodni. Amit nem tudok tolerálni, az az öntudatlan/aggresszív állapotig tartó ivás, az már zavaró.

22/F

2017. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár én kerek 30-vagyok, de még életemben nem rúgtam be, csak becsicsentettem párszor, 0 másodpercnyi időkieséssel, és 0 milliméternyi teleportálással, teljes emlékezéssel.

Nem nézem le a berúgókat, csak azokat akik mekkora nagy eredménynek, és mekkora menőségnek tekintik hogy sugárba hánytak.

Soha nem buliztam, csak kisebb baráti összejöveteleken érzem jól magam.

2017. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sosem iszom, de nem is nézek le emiatt senkit. Mondják ugyan, hogy szar dolog egyedül józannak lenni egy társaságban, de ha elő is fordul ilyen, akkor nekem inkább vicces. Viszont nem is kerülök el túl gyakran "hagyományos" buliba, mert mind a nagy tömeg, mind a háttérzaj nagyon le tud fárasztani hosszú távon. Jobban értékelek egy nyugis beszélgetést, vagy más közös elfoglalatságot a barátaimmal.
2017. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!