Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sok emberrel beszélt/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sok emberrel beszélt/ találkozott előttem, hogy kezeljem ezt, ha nekem rossz?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi vagy, a párom 50 éves (a vélemények nem érdekesek, mi szeretjük egymást ez ennyi).

1 éve együtt élünk, szeretetben, viszont régebben, mikor megnéztem a telefont láttam, hogy mennyi mindenkivel beszélt előttem…ez bennem nagyon rossz érzést keltett, elkezdtem “megijedni”.


Mikor beszéltünk erről, először nyilván ideges volt, mondván:


“Mi közöd van neked a régi beszélgetéseimhez, nem szép dolog ez, akkor még nem tudtam, hogy létezel.

Talán nem szabad próbálkozni ismerkedni?”


De végül megbeszéltük, hogy folyamatosan tiltani fogja a régi kontaktokat, ahogy feldobja a Facebook, illetve a telefonszámokat kitörölte már, nagyjából.


Eddig 215 ember lett letiltva, és legalább egy 50-60 telefonszám törölve…

Mint kiderült ezek közül az emberek közül néhánnyal volt is viszonya, párkapcsolat reményében, de azok a próbálkozások besültek.


Mindezek előtt neki volt egy férje 20 évig, akivel 10 éve elváltak, ettől van 2 gyereke.

A válása után 4 évvel megismerkedett, a gyerekek volt nevelőapjával, akivel 6 évig volt együtt.

Most pedig én.


A kérdésem az hogy mit tegyek, mert nagyon szeretem, viszont gyomorgörcsöm van a gondolattól is, hogy nem tudom hány faszi aludt abban az ágyban amiben én, és vajon hányan “kaphatták meg”.


Sokszor mikor családi rendezvény van, akkor is a múltról van szó, amikor a gyerekek kicsik voltak stb.

ez is rossz nekem, mert ott még nem lehettem mellette.


Mit tegyek ezzel az érzéssel, hogy semmis legyen számomra a múltja?



máj. 27. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
😳😳😳
máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Ha ilyen korkülönbséggel van párod, akkor próbald meg feldolgozni, hogy ő már a te születésed előtt is nő volt, szexelt, párkapcsolatai voltak stb. Ha mindenki mindenkivel lefeküdne, akivel írogat, akkor megállna a világ mert mindig mindenki csak d*gna. Ez butaság! Téged szeret, veled van! Csaz ez ami számít!

Ha nem megy elfogadnod, akkor sajnos mégsem neked való ez a kapcsolat!

máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 ezer telefonszám is van a telóján, ha bízol benne akkor bízol, ha meg nem, akkor a feje tetejére is állhat mindegy mennyit töröl - tilt, te akkor sem fogsz nyugodni. Ezt a kapcsolatot te fogod elbszni a folytonos aggódásoddal. Nem adok sok jövőt neki.
máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...nem vagy normális. Még meg sem születtél, mikor ő már randizott, beszélgetett, ismerkedett, szexelt. Nyilván 50 év alatt rengeteg minden történik az emberrel. Ne akard korlátozni, fogadd el vagy keress mást. Én bizony már rég kivágtalak volna...
máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal, vagy szakítás lesz a vége.
máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Bele sem mentem volna ilyenbe. Bár alapból reménytelen a helyzet, mert Mo.-n nagyon gyakori, hogy használt emberek találkozó helye.
máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sokkal furább lenne, ha 50 évesen még szüz lett volna mondjuk. Nyilván az elmúlt 30 évben ismerkedett pár emberrel. Sajnos nem biztos hogy elsőre megtalálja a szerelmet az ember. Ha szeretitek egymást úgy ahogy írtad is, ez ne legyen akadály. Hisz mostmár veled van, téged szeret.
máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Te beteg ember vagy. Ez látszik a kérdésen, illetve azon, hogy 24 évesen 50 évessel randizol.
máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus ember.....nem kicsit túlzásba viszed ezt a féltékenységet és egyébként meg igaza van még is mi a fene közöd van neked ahhoz hogy kivel mit csinált 20 évvel ezelőtt. Úgy tűnik te még gyerek vagy hozzá.
máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hu, oke.

Ha tovabblepunk a koztetek levo 26 ev korkulonbsegen, ami szamomra mar rengeteg -pedig a ferjemmel koztunk is van, de “csak” 11 ev- akkor sem normalis, amit te csinalsz.

Nem lehetsz feltekeny egy 50 eves nore, aki hazas volt, gyerekei vannak es kapcsolatai is voltak. Elotted azzal beszelt, randizott, es szexelt akivel csak akart. Amikor a gyerekei kicsik voltak sztori elojon, te magad is kicsi voltal (gondolom huszoneves gyerekei vannak), hogy gondolod, hogy ott lehettel volna? Sokkal jobban kezeli a dolgokat, mint te. 24 evesen ne akarjal mar szuz not magad melle. Kicsit kontrollmaniasnak tunsz.

máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!