Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszten van egy...

Terhességi teszten van egy halvány csík viszont rossz helyen majdnem a sarokban. Találkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés

febr. 12. 10:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
febr. 12. 10:46
 2/11 anonim válasza:
100%
Negatív a fotó alapján már amennyire látszik, de volt hogy nekem is hibás volt, a biztonság kedvéért vennék egy másik fajtát az a tuti 🙂
febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem. Szerintem ez hibás. Vedd negatívnak és csinálj másikat.
febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hibás, ezt nem lehet pozitívnak lenni.

Sem csik a helye, sem a színe alapján.

Csinálj másikat.

febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csináltam utána mégegyet, az negatív lett. De ilyennel elhelyezkedéssel még nem találkoztam.
febr. 12. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt ezen egy csík van csak, a kontroll.

Másrészt meg ha megnézed, alul van 1-es meg 2-es jelzés, tehát azért lenne ott a reagens helye, mert ezen két csíknak is van hely.

febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom.
febr. 12. 11:16
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Szia! :)

Én is jártam így terhességi teszttel, bár más típussal. Elsötétedett a széle, majd szépen lassan, már jóval időn túl bevándorolt a kis csíkocska középre😅

Szépen át is vert, én kis naív lelkem reménykedett, pár napra rá pedig negatív tesztem lett. Szóval igazán gonosz tesztek is vannak. 😅

febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon megtévesztő mert bár negatívnak gondolná az ember de mégis van ott "valami". Reggel csinálok mégegyet😅
febr. 12. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Tudom milyen nehéz várni és várni a babócára! Drukkolok neked nagyon! :)

febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!