Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadható el?

Figyelt kérdés

Barátnőm többször szólt hogy tvzés alatt ne beszéljünk mert nézné a műsort.


A gond hogy többször szinte megsértődött ha egy egy kérdést tettem fel tv közben.


A gond hogy elég sokat megy a tv így sokszor beszélünk kb munka után 45 percet alvásig.


máj. 27. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyéni preferencia. Én se akarnám, hogy állandóan beszéljenek hozzám, ha nézek egy sorozatot. De nem sértődnék meg. Beszélj vele erről.
máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ilyeneken miért kell kiakadni? Én se szeretem ha valaki jártatja a száját TV-zés közben, reklám alatt tegye meg.
máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos csacsogásról van szó
máj. 27. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekel? Látod rajta, hogy zavarja akkor minek beszélsz hozzá filmnézés közben? Tiszteletet se adsz neki.
máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tartsd tiszteletben a kérését. Majd megbeszéled vele az aktuális gondjaidat, ha már nem tévézik.
máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez könnyűnek hangzik az alapján, ahogy a többiek mondják. Maradj csöndben és annyi, mi ebben a nehéz?

A valóságban rohadt idegesítő, ha kommunikálnál a másikkal, mert neked igényed van rá, vagy mert lényeges és a 10 perces reklámblokkot kell várni, vagy, rosszabb esetben streaming felületen nézi és futószalagon jön a következő rész, film. Neked meg vadászni kell azt az 5 percet, mikor ki tudod ragadni onnan és kapsz egy kis figyelmet.

Nekem nagy igényem van a beszélgetésre és hacsak nem valami mély téma van, ami teljes figyelmet igényel, akkor remekül tudok figyelni a sorozatra meg a beszélgetésre is. Igénylem is, kussban nehezen tudok ülni. Egy-egy film erejéig persze, megharapom a nyelvem, de fèl délután csöndben lenni, mert a másik beburkolja magát a sorozattal... próbáltam és én speciel magányos voltam. Az úgy nekem nem kapcsolat, hogy megjön, egy fél órában (összesen, nem fejenként) előadjuk ki, mit csinált aznap, majd ül le és tv-t néz kussban. Esetleg fürdés, vagy elalvás előtt a hálóban (ha ott nincs tv) el tudom kapni még egy fél órára a figyelmét, ha ügyes vagyok, meg a csillagok is úgy állnak. No meg persze, ha nem telefon fühhő is a tv mellé.

Lehet ennyire nem rossz a helyzet a kérdezőéknél, bár a napi 45 perc kommunikáció szerintem nagyon csekély.

De, a csak maradj csendben ajánlat sajnos sokszor nem működik, vagy csak mélyíti a problémát.

Gondold végig kérdező, hogy van-e javaslatod a probléma megoldására, fogalmazd meg mit érzel, miért gond ez és beszéld meg a pároddal. Ne vita legyen, mert az semmire nem jó, hanem higadt beszélgetés. Alakítsatok ki egy olyan rendszert, ami mindkettőnknek élhető. Ha hajlandó rá. Az én volt párom nem volt hajlandó, vagy nem volt képes változtatni.

máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire,kb elhagynàm az ilyen nőt aztán nézze egyedül 0-24 be a köcsög tv t
máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se tűrném.
máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy idegesítő, ha valaki egyfolytában pofazik tv nézés közben, de mi van, ha arról van szó, hogy a közösen töltött idő kimerül ebben és a kerdezo hiányolja a beszélgetéseket?
máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Van, aki ilyen. Írd össze a kérdéseidet, észrevételeidet, ami a TV-zés közben előjön, majd utána beszéljétek át. Van, aki nem tud 10 felé figyelni.
máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!