Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogadható el és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadható el és mi okozhatja a bizonytalanság érzését egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerelemben, de átmenetileg távkapcsolatban élünk a barátommal, amit egyre nehezebben viselek. Gyakran érzem azt, hogy csak nekem fontos egy mielőbbi összeköltözés és közös élet. Havonta egyszer tudunk találkozni maximum 3 napra. Amikor rákérdezek, csak akkor beszélünk erről, magától nem hozná fel a témát. Persze ilyenkor helyesel, hogy ő is szeretné, ha megoldanánk, de hozzáteszi, hogy nem érti a nagy sietségemet. Gyakran sírok emiatt, előfordult már, hogy előtte is, annyira tehetetlennek éreztem magamat. Azt nem mondanám, hogy nincs oda értem, de ezen a témán valahogy mindig sikerül összevesznünk.

Már azon is gondolkodtam, hogy csak feleslegesen kreálok problémát a kapcsolatban, de ez akkor is nyugtalanít és zavar.

28N


2017. szept. 11. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Mióta vagytok együtt? Mekkora a távolság a két város között? Mennyire találna vagy az egyikőtök vagy a másikótok munkát abban az adott városban, ahova költözne az adott fél? Kihez mennétek? Van saját lakása, amit nem biztos, hogy szívesen feladna?


Szóval, annyi meg annyi kérdés merül fel ezzel kapcsolatban, hogy ezt inkább tényleg vele beszéld meg.


Mi párommal 4 és fél éve távkapcsiban vagyunk. 200 km a táv. Mi minden héten a két város között félúton tudunk talizni, ha meg jó akkor egymásnál. Úgy volt, hogy idén tavasszal összeköltözünk, de az én életemben történt egy szörnyű tragédia és amiatt elhalasztottuk.

De majd ő fog az én városomba költözni, mert ő a kereskedelemben dolgozik, könnyebben találna munkát.

Én meg megkaptam az álom könyvtárosi munkámat, úgyhogy semmi pénzért nem adnám fel.

Ő 33F, én 27N.

2017. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez abszolut a konkret korulmenyektol fugg. Ha azert vagytok igy, mert o cseszik lakast keresni a sajat lakhelyen kettotoknek, akkor ertheto a haragod, de ha azert vagytok igy, mert mondjuk valamelyikotoknek meg x ideig helyhez kotott elfoglaltsaga van, amivel nem tudtok mit csinalni, akkor felesleges problemat krealni.
2017. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Magyarország-Dánia.

Fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek olyan munkája van, hogy bárhol elhelyezkedhetnénk vele angol nyelvterületen. Én bevállaltam, hogy kimegyek hozzá. Ami zavar, hogy nem mondja meg őszintén, mit gondol az egészről.

2017. szept. 11. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Most mondja már meg valaki, hogy miért kellett az első válaszomat leszavazni? Mi volt benne nem hasznos és elfogadhatatlan?


Ja, hogy nekem van párom és álommelóm, másnak meg egyik sem, és megy itt az irigykedés? Szánalmas vagy lepontozó.


Bocsi kérdező a kifakadásomat.

2017. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyedül él amúgy, szóval simán lenne helyem, meg azért csak segítene munkát keresni nekem.
2017. szept. 11. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:

ui.: Pedig jobban tennétek, ha leülnétek és ezt átbeszélnétek, mert felnőttek vagytok, ha közös jövőt akartok, akkor muszáj lépni egy magasabb szintre.

Drukkolok nektek, hogy minden jól alakuljon nálatok. :)

2017. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én is azon vagyok, hogy lépjünk vagy zárjuk le az egészet.

2017. szept. 11. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a pasas nem gondolnam, hogy komolyra tervez veled. 3-4 napra dugogatni oke, egyuttelni nem oke. Roviden ennyit latok benne.

Vagy esetleg azt tudom elkepzelni, hogyha nem magyar, akkor valami felremegy koztetek a kommunikacio soran.

2017. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Egy d.gásért nem hinném, hogy ennyit utazgatna olyan messziről, munkát és mindent félretenni. Volt, hogy egy napra is eljött, mivel nekem közbejött valami a tervezett kiutazásom előtt.

2017. szept. 11. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt ertem, de akkor megint odajutunk, hogy rendes, komoly kapcsolatot miert nem szeretne veled, amikor minden lehetoseg megvan ra?
2017. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!