Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a párotok jelentkezne Fulbright-ösztöndíjra Amerikába?

Figyelt kérdés
Nincs gyerek, ès pènz is van.
máj. 27. 10:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak, ha tények elé állít, ès nem velem beszéli meg először
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
3. opció, egyértelmű.
máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kéne, mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, beszéltetek-e közös jövőről, és mennyi időre szól az ösztöndíj.

Igen, az lenne a jó, ha először beszélne az illető a párjával és utána jelentkezne. De ha nincs gyerek, akkor szerintem két eset van: vagy jelentkezik és párja támogatja vagy jelentkezik és szakítanak. Aki vissza akarja fogni a párja szakmai/tudományos fejlődését, mikor még családjuk sincs, azzal nem szabad közös jövőt tervezni, azt lapátra kell tenni. Szóval ilyen értelemben inkább csak gesztus, hogy előbb szóljon és utána jelentkezzen. Egy normális társnak támogatnia kell az ilyesmit.

máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy, az én párom Helsinkibe utazik majd ősszel tanulni. Nem is igazán értem moért kéne ezen kiakadni, nem évekre megy el, tudtommal a fulbright-tal sem.
máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek csak örülni kell.


Ha nem tudod szívből támoagtni akkor szakítania kéne veled.

máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Utánanéztem, és ez 1 tanévre szól. Ha ennyit nem bír ki egy kapcsolat, akkor azt kár is erőltetni. Gondolom nem derült égből villamcsapásként jött a hír, biztos beszélt a jövőbeli terveiről. Én örülnék neki, ha ilyen ambíciózus társam lenne, aki nem csak belesüpped abba a tudatba, hogy megvan a diploma, végre nem kell már tanulni.
máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha random a semmiből, úgy, hogy soha nem említette, hogy tervez ilyesmit, akkor kiakadnék. Rosszul esne, hogy komolyan tervezek vele, azt hiszem, hogy ez kölcsönös, de nem avat be egy ilyen fontos tervbe.

Nem mondanám, hogy ne menjen, mert de, menjen, tök sokat tud fejlődni ilyesmivel, ha kibírja a kapcsolat, akkor tök jó, ha nem, akkor meg úgyis lett volna más bajunk. Csak ne érjen meglepetésként, hogy tények elé állít.

máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!