Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok avagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok avagy csak én vagyok paranoiás? Hogyan bízzam rájuk (autóval) a gyermekem emiatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az anyuka, aki buborékban nevelné a gyerekét azért mert másokra is bízom. Törődök magammal, kapcsolataimmal, egyebekkel. Párommal, (ki már eljegyzett) sok a programunk, találkozunk a barátokkal. Szóval nem az vagyok, aki a szobában ülve várja bezárt ajtókkal mi lesz, hogy fú a baba.


A lényeg, hogy szerintem keresztsztapuja meg párom részéről ez a kocsi repesztés elfogadhatatlan. Páran úgy gondolják túlreagálom, nem kell kiakadni. Felemeltem a hangomat is, és ez azért nagyon ritkán tartozik a habitusaim közé. Kérdeztem hogy, hogy engedjem el csupán az utcára is velük, mert honnan tudjam mi fog történni.


Fix, hogy ez nem az első eset volt. De lényeg ami történt. Picink újonnan nappal az autóban csakis menés közben alszik el. Ez így teljesen oké. Viszont, tegnap elvitte a keresztapa meg párom, mivelhogy az autóban alszik el inkább nappal mint írtam. Felvették telón, hogy milyen aranyos a drága erre mutatják a videón, 150-el nyomják, a gyerek meg hátul alszik.


Vőlegényem imádja pörgetni a sebességet, autó meg gépjármű minden jöhet. Amióta ismerem jófajta kocsikat is vett/vesz valóban. Cserélgetni is szokta őket meg szerelni, azonban csomó büntetést éri (pénzbeli) állítása szerint ilyen kocsik nem a "döcögésre" vannak gyártva.


Anyáéknál családi vacsorán is megkaptam pár embertől, hogy ne ilyen attitűdöm legyen mintha a koporsóba helyezték volna el a gyermeket vagy otthagyta volna..


Annyi baleset van. Nincs szívem hallani, hogy velük történt volna bármi én meg tehetetlen vagyok.


Jelenleg totál kiábrándultam és kikészültem, én lennék-e paranoiás?



2023. szept. 26. 11:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Kiverte volna a biztosítékot nálam is. Teljesen együttérzek veled. Amennyiben száguldozni akar, akkor ne a gyerekkel mögött. Egyébként belegondolva, abban az esetben se repesszen az apuka, mert Apa, akinek fel kéne nevelnie a gyermekét. felnevelnie a gyerekét. Apának alkalmatlan így. Mondhatni eszméletlen felelőtlen.
2023. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Simán megértelek kérdező. Jogos a paranoiád. Soha többet el nem engedném velük a gyereket amíg meg nem értik ez miért veszélyes. Nem valami éles eszű az apuka, hogy ezt csinálja és engedi is.
2023. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

150-el pici babával ,gratulálok az újdonsült apukának,jó nagy barom.

És mindegy hogy mennyire biztonságos az autó,mennyire rutinos vezető.

150-el nem megyünk ha gyerek van az autóban.Pont.

Többet biztos hogy nem vinnék el a gyereket egyszer se.

2023. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

ma 11:06


"jó nagy barom."


A nők szeretik az ilyen barom pasikat ha még nem tudtad volna..

2023. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy bizonyos tipusuk max.
2023. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképpen sem reagálod le túl. Zicher hogy nem engedném el a gyereket vele!
2023. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet nem engedném el vele a gyereket.
2023. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Truest válasza:
100%
Biztosan nem engedném, sőt el is várnám a páromtól hogy ne okozzon feleslegesen fusztrációt.
2023. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy kiakadtam volna én is!


Sajnos hasonló rossz élményt tapasztaltam már, a volt férjem az autópályán kezdett többször is f.szméregetésbe, és mikor szóvá tettem normálisan, még ő kérte ki magának.


Én akkor is mondtam neki, hogy leszarom, ha másikkal folytat versenyt, csak ne akkor, mikor mi is az autóban ülünk..

2023. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A családtagok is jó nagy idióták, gondolom a társaság nagyrésze ugyanolyan felelőtlen, mint a kedves vőlegényed.
2023. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!