Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majndem 17 vagyok és barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majndem 17 vagyok és barátnőm is. Nagyon jól megvagyunk 1 éve. Van rá esély, hogy örök kapcsolat lesz? És mennyi?

Figyelt kérdés

Nagyon oda vagyunk egymásért. Nagyon jól megvagyunk. 1 év alatt lényegébe nem is veszekedtünk és sok nehéz dologban kitartottunk egymás mellett és bíznuk egymásban teljesen.

Mennyi az esélye hogy örök kapcsolatunk lesz???


2009. jan. 5. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja megmondani, de jó eséllyel pályázhattok rá. Kb. annyi idős voltam mint ti amikor összejöttem a párommal, és évek óta megvagyunk ;)
2009. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
42,7% eselye van meglatasom szerint.
2009. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általában a fiatal korban kialakult kapcsolatok nem szoktak örökké tartani, hiszen csak ezek után jön a nagy betűs élet, amely során komolyodik az ember, rengeteget változik, és más emberekkel ismerkedik meg, változnak az élet céljai, a látásmódja, és ha nem egyformán változik ez az adott párral, akkor ebből általában kiábrándulás, rengeteg vita alakul ki, elmúlik a szerelem, ami nem alakul át tiszteletté és szeretetté, így a legtöbb kapcsolatban külön útra térnek az annó mesébe illő szerelmesek. De hát ki tudja:) Én is 17 éves korom óta vagyok a barátommal, bár ő 8 évvel idősebb nálam, és már 4 éve együtt vagyunk és pár éve együtt is élünk. Igaz voltak nagyon nehéz idők, mikor majdnem véget ért a kapcsolatunk, de sikeresen áthidaltuk őket, csak nagy kitartás, erő, bizalom és nagy nagy szeretet kellett hozzá. Ha ez nektek is meglesz, akkor sikerülni fog!
2009. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
39%
Szerintem kb. 10%.
2009. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtatok múlik...nem kell mindig a statisztikákra hallgatni:)

Sok sikert és mégtöbb boldogságot:);)

2009. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van egy olyan mondás, hogy lakva ismerszik az ember. Majd amikor elkezdetek együtt élni, akkor derül ki, hogy lehet-e ez egy hosszú évekre szóló kapcsolat. Hozzáteszem, ha nem lehet, az már előbb is kiderülhet. Ne gondolkozz ilyeneken, nincs értelme! Lesz, ami lesz. :) Gondolj arra, hogy amíg együtt vagytok, addig boldogok lesztek, ha meg vége lesz, az azért lesz, mert már elromlott a kapcsolatotok, abból meg jobb kiszállni. :)
2009. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Szija!


Anyuékat sok-sok évvel ezelőtt hozta össze egy közös ismerősük, pedig eleinte egyik se akarta. Nos. Valami sikerülhetett, még ha talán nem is, ahogy gondolták, de itt vagyok, van 2 öcsém és ők is együtt vannak régóta. Anya 16 volt, mikor megismerte apát. Apa meg 20. Anya pedig 18 évesen szült, de akkor már házasan... :)


És a környezetemben nem én vagyok az egyedüli ilyen korai gyerek. Osztálytársnőm nővére is ilyen volt abban a családban, mégis, a szülők azóta együtt vannak, s ritkán hallani veszekedéseket. Szóval van rá esélyetek, igen. Nálunk is vannak veszekedések, de ez már szinte napi rutin, az együtt lakással jár. Persze három gyerek mellett ez a szükséges rossz. De mindig megbékülnek egymással és utána nyugi van :)


Szóval hajrá, tartsatok ki.


17 éves lány

2009. jan. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez csak kettőtökön áll. Lehet, hogy egy darabig nagyon jól meglesztek, lehet, hogy holnapután szakítotok. Ezt így senki nem tudja megmondani.

Én a saját tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy tiniszerelemből ritkán, az esetek max. 1-2%-ban lesz élethosszig tartó kapcsolat. Most lehet, hogy tökéletesen összepasszolónak érzitek magatokat, de az életet nem lehet előre megtervezni, kiszámolni. Ahogy mondani szokták: nyugtával dicsérd a napot!

2009. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem 2 éve van barátom.. egy éve még nekem is rendben volt minden..semmi veszekedés...

Mindig mondogatták,hogy úgysem maradunk együtt hisz mindketten fiatalok vagyunk..semelyikünk nem élt a másik elött(úgyértve nem volt más ez a kapcsolat elött)

Mindig mondogattam,hogy jaj dehogy is nekem nem fog más kelleni...aztán most megint eltelt egy év..egyre többet veszekszünk..ugymond kihült a kapcsink...

Mert azt ugye tudod,hogy a szerelem sajnos átalakul szeretté..

Én persze ezzel nem akartalak elszomorítani..meg nem is biztos ,hogy nálatok ez így lesz..csak tényleg kevés a valószinüsége ,hogy az ilyen tini szerelem fenn marad.

2009. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést 2 hete én is feltehettem volna ugyanígy, de azóta szakítottunk. Szerintem nem sok esélye van, hogy együtt maradjatok, de van egy kicsi. Én is úgy gondoltam, hogy fú ezzel a lánnyal leszek életem végéig, és mégse jött össze.


F/17.

2009. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!