Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen töketlenek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek a mai férfiak?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon sokat adtam magamra, sportoltam, szőkítettem a hajamat, 25 éves koromban megcsináltattam a mellemet, kicsit megnöveltettem a szám méretért. Ezekért mind megdolgoztam, mert szegény családból származom. Célom volt felmenni Pestre, fogni magamnak 1 gazdag férfit, aki majd elvesz. Fel is mentem, fogtam is, de nem vett el... 1 évet voltunk együtt, mindenki irigyelte miattam, hogy milyen jó nője van, aztán összejött a kis barna hajú, legalább 5 kg súlyfelesleggel rendelkező kis 20 éves titkárnőjével...

Mindegyik férfi ilyen töketlen???


N28


2010. okt. 30. 13:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt néha a műköröm építése mellett a személyiség építésére is legalább feleannyit is koncentrálni...Ez a tanulság!
2010. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Szerintem megérdemelted. Beképzelt vagy.

Célom, hogy gazdag pasit fogjak.. Na erre mondják, hogy pénzéhes.

2010. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%
nem a külső számít. Már bocsi, de a rendes pasik ( akiknek nem csak p.ina kell, nem csak azt nézik) Én is kicsit duci (de arányos) alacsony, szemüveges csaj vagyok. Mégis sikerült megtalálnom életem férfiát. Szeret engem és én is őt. Nagyon jól megvagyunk
2010. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg te vagy a csitri.

/L

2010. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyképű vagy, és lenézed az olyan nőket, akik nem olyanok mint te. Tipikus plázacicus lehetsz, szőke haj, mesterséges mell, mesterséges száj, jah gazdag pasi és egyebek. Sajnos az ilyen műnőket nem bírom. Inkább lesz olyan a feleségem, aki szerényebb, kicsit túlsúlyos és akár titkárnő vagy takarító nő, meg 20 éves és akármi, de legyen természetes, ne legyen nagyképű és ne nézzen le senkit...de igazából sorolhatnám!

Szóval röviden ennyit: TE NEM VAGY IGAZI NŐŐŐ!!!!!!!!

Az a helyzet babám, hogy nem találok normális nőket, mert a nagy részük úgy él és gondolkozik ahogy te. Hidd el én sem járnék veled!

2010. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Műanyag miszp*csa vagy, nyíltan bevallod, hogy a pénzes f@szért jössz fel pestre (akár egy qrva) és még reklámozod is. Nem érzed, hogy ezzel valami gond van? :D
2010. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Agyat is ülthetettek volna be szájfeltöltés helyett. Arra valahogy nagyobb szükséged lenne.
2010. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a töketlenség, hanem az intelligencia jele egy férfinél. Ne is haragudj, de ilyet hogy kifejezetten egy pénzes pasit kifogjál, azért mész Pestre?!

És még csodálkozol, hogy nem te kellettél neki feleségnek?

Sötét vagy, mint a föld.

2010. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy guminővel is többre mennék....


De lehetnél a kutyám kerdező, megfelel?

Mert kb úgy tekintesz a 20 éves csajra.

2010. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem tűnik hihetőnek, hogy tényleg ennyire korlátolt lennél.
2010. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!