Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen töketlenek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek a mai férfiak?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon sokat adtam magamra, sportoltam, szőkítettem a hajamat, 25 éves koromban megcsináltattam a mellemet, kicsit megnöveltettem a szám méretért. Ezekért mind megdolgoztam, mert szegény családból származom. Célom volt felmenni Pestre, fogni magamnak 1 gazdag férfit, aki majd elvesz. Fel is mentem, fogtam is, de nem vett el... 1 évet voltunk együtt, mindenki irigyelte miattam, hogy milyen jó nője van, aztán összejött a kis barna hajú, legalább 5 kg súlyfelesleggel rendelkező kis 20 éves titkárnőjével...

Mindegyik férfi ilyen töketlen???


N28


2010. okt. 30. 13:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a pénzes pasi kinőhetett abból a korból, hogy jól érezze magát műnők mellett. Egy darabig én is elviselnélek, de aztán amikor már úgy érzem itt a család alapítás ideje, keresnék egy normális, anyának és feleségnek való nőt. :)


23f

2010. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem kamu a kérdés keress egy másik gazdag faszit. Nem mindegy melyik vesz el?
2010. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 big4 válasza:

1. Aki azt írta: kamu, arra gondolt, hogy e kérdés köré felvázolt történet nyilvánvalóan nem igaz és a kérdés feltevője sem valóban az, akinek kiadja magát, tehát egy erőltetett (és a kérdező személye tekintetében hazugságot tartalmazó) műkérdést olvashatunk itt. Ez erősen gyanítható, mert az egész nem életszerű. Aki ilyen élethelyzetben van, nem itt és nem így kérdezi ezt meg, ha egyáltalán megteszi. Tehát szerintem is fals az egész.


2. Ennek ellenére a kérdés maga - független a kérdezőtől még lehetne életszerű, mert nyilván vannak ilyen helyzetek, emberek. Vannak valóban nők, akik így gondolkodnak. (nem is ritkán) Pénzre menő könnyű, buta nők, akik ezzel a prostitúció egy formáját hajtják végre, ha tetszik ha nem. Az egész életük hazugság. Hazugság a melle, a szája, az élethelyzete, hiszen nem szereti a párját (vagy ha utólag az érdekkapcsolatban netán megszerette akkor sem változik morálisan semmi).


3. A válasz tehát az, hogy mivel hazugság minden, torz beteg az egész, ne csodálkozzunk, hogy előbb-utóbb torz véget is ér...

Könnyű persze a másikra mutogatni, saját nyomorúságosságunkat és álságosságunkat fedezve, de akárhogy is fáj, sajnos abszolút nem a férfi a "töketlen", tehát nem hibás (legfeljebb annyiban hogy nem tudta, nem akarta észrevenni a nyilvánvaló hazug helyzetet és azt, hogy manipulálják), csak reagál féligmeddig tudat alatt, a beteg élethelyzetre és természetes, hogy idővel inkább egy VALÓDI kapcsolatba kezd, a hazugság folytatása helyett..


Nem beszélve arról hogy egy agyatlan mű cafka alkalmatlan hosszabb kapcsolatra, igen hamar megunható és akkor eldobandó...


Ennek felfogásához persze értelem és intelligencia kéne, amiben ugyebár nyilvánvalóan a kérdést feltevő hölgy (legalábbis annak virtuális illúziója) nem jeleskedik...

2010. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a pár mondatodból is kiszűrtem, hogy te valószínüleg egy beképzelt, öntelt kis maca lehetsz, aki csak bizonyos dolgokra jó és emellett még akkora paraszt is,hogy csoda, hogy nem esel ki a szádon...
2010. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahhhahahhah rábsztál rendesen :'DDDD A kérdésed alapján azt hittem, valami normális történettel jössz elő, hát... szánalom.
2010. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Pedig nem kamu kérdés. Végülis mindegy is, itt mindenki gonosz!
2010. okt. 30. 15:57
 27/31 anonim ***** válasza:
Lehet h mi gonoszok vunk, te viszont qrva. V te minek neveznéd azt, aki hozzámegy egy gazdag pasihoz, h az eltartsa, és cserébe szétteszi neki a lábát?
2010. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 big4 válasza:

De az még hagyján hogy qrva. Abból sok van, a fiatal és (viszonylag) csinos magyar nők legalább fele sajnos így vagy úgy, de bizony az.. (nem ritkán persze még érthető is, hiszen nagy a nyomor)

Ezt már megszoktuk mi magyar pasik, sőt, néha még izgalmas is lehet egy dögös kis ribi. (mint egy nyüszögős, problémázós, okoskodó, családot-gyereket akaró, ránk tapadó hősszerelmes rendes lány...)


Itt a nagyobb szégyen és gyalázat, hogy nyilvánvaló hogy cafat és hogy buta mint a föld (vagy aki a kérdést írta ezt a karaktert játsza), ennek ellenére a pasikat le-töketlenezi... Ez igazán a nyomorúságos, szánalmas és gusztustalan.


De ismétlem szerintem csak egy fals provokáció. Tán egy szociológus hallgató, vagy egy oknyomozó újságíró provokatív "kérdése" az egész vélhetőleg... De végülis, ha az, akkor 5letes... ;)

2010. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább e plasztika árából tanulni kellett volna? Pesten pedig jó munkát találni? De tényleg jogos a kérdés, nem mindegy melyik gazdag pasi vesz el? Főleg ha van olyan hülye. Ti csak szórakozásra vagytok, feleségnek nem az ilyen nőket szokták elvenni.
2010. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
48%
Na idefigyelj, te büdös ribanc! Ritkán reklámozzák magukat ilyen világi k.rvák, de fel kell világosítanom téged... Ő csak dugni akart veled, te meg csak a pénzére hajtottál... Nem megdolgoztál a műcsöcseidért, el tudom képzelni, hogy szedted össze rá a pénzt... Megdolgoztál érte? Mennyit voltál kapálni, ásni, aratni a földeken? Az a munka, kisanyám... Elmondom neked, ti panaszkodtok, nők - bár téged nem neveznélek annak...-, hogy a férfiak csak a külsőségeket nézik... Pont a magadfajták miatt. De egyik férfi sem olyan ostoba, hogy egy ilyet feleségül vegyen... amit elmondtál, az pedig egy nagyon szép történet arról, hogy a mai világban még a belső értékek is győzedelmeskedhetnek a plasztikai sebész felett... Gondolom, érdemes volt 4-600 ezer forintért megcsináltatnod magad...
2010. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!