Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legbántóbb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbántóbb dolog amit valaha mondott neked pasid/csajod?

Figyelt kérdés
Elnézted neki? Vagy képenvágtad? :D
2010. okt. 30. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akar tőlem gyereket. Nem vágtam képen.
2010. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"takaríts!"
2010. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"így úgy nézel ki mint egy fiú.." (arcra)

L

2010. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pont tegnap mondott nekem egy gyönyörűt a kedvesem a veszekedésünk végén: "sok időbe telt, de végre beléd szerettem."-hát ezt nagyszerű volt hallani.

22L

2010. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer mondta nekem ismerkedős időszakban egy srác, hogy: "neked aztán nagy kezed van." hát köpni nyelni nem tudtam. (hozzá képest akárkinek nagyobb a keze, olyan gebe volt). nem lett belőle komoly kapcsolat.
2010. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az, hogy nagy kezed van, az miért lenne sértő?
2010. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyet nem mondunk egy lányra. Jelentése: trampli vagy. Ha nekem mondanák biztos nekem se esne jól.
2010. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 éves koromban volt egy 7hónapig tartó kapcsolatom na most a fiu elhagyot egy másik lány miatt jött át hozzám ezt igy szépen belemondta szemembe és a végén a mi még a legdurvább volt ez a mondata volt mért mégis mit képzeltél meletted fogod nyugdijba menni .Vhogy nem az képzeltem el de azt se hogy ilyen bunkó modon közli velem a távozási szándékát.
2010. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

meg volt rám sértődve, nem tudom mi baja volt, próbáltam belőle kedvesen kiszedni, erre hozzám vágta, hogy hagyjam már békén.. (jó, ezt most így leírva vicces, de soha ilyen még nem volt)


de az exem tudott beszólogatni, egyszer arról beszélgettünk, hogy mennyit számít a külső. kedves akart lenni, beszólt: lehet valaki klasszisokkal szebb nálad, pl. xy(volt barátnője) de akkor sem lehet vele élni.

rettenetesen kiborultam, hogy hogy mondhat ilyet, megkérdeztem hogy egyébként is, miért is szebb (szerintem sokkal rondább) válasz: mert nagyobb a melle -.-"

2010. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!