Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat már részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat már részemről nem olyan, mint volt. Lehet már nem is szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyunk egyutt a párommal és néhány dolog, amit eddig észre sem vettem, kezd eléggé zavarni: 5 hónappal fiatalabb nálam és néha tényleg totál gyerekes és én meg ezt igen nem bírom(srác 17, én 18)...Egyszer amikor voltunk kint az ő haverjaival, voltak ott még 14-15 évesek is...Hát én akkor szerintem teljesen kimutattam, hogy ez a társaság nem nekem való, nincs veluk miről beszélnem, stb. Továbbá a szulei se szeretnek első perctől kezdve, pedig még nem is találkoztak velem!Mindig tesznek hulye megjegyzéseket rám, ami nekem nem tetszik, zavar, néha már fáj is! Mondtam a páromnak, hogy csinálhatna ezzel vmit, neki meg az volt a válasza, hogy "Szarjá rá, engem nem zavar, ne zavarjon téged se!" hmm...Aztán mondtam neki nemrég, hogy "zaklat" már egy éve egy ismerősöm, legutoljára is olyanokat írt nekem, hogy "Leitatlak, megbaszlak, csinálok neked gyereket és az enyém leszel örökre", ezt is elmondtam a barátomnak, mert néha már tényleg félek, erre meg a párom csak annyit mondott, hogy ő engem talán leitatna, meg is baszna, de gyereket soha nem csinálna nekem.....Hát én meg csak néztem, mint rozi a moziba, hogy most mi van...Ezek lehet csak ilyen apróságok, de nekem már elegem van ezekből...

Pénteken meg smároltam egy másik gyerekkel, vagyis, férfival. Nem tudom, hogy vele most mi legyen, ma lesz aszem randi, ha eljön...Igen, lehet hogy egy kis *** vagyok, mivel ezt csinálom a párom mellett, de én szenvedek a legjobban és magamnak csinálom a bajt...

De nem tudom, hogy mit csináljak a párommal, lehet csak azért nem merek vele szétt menni, mert félek a "magánytól", ezzel gondolom többen így vannak....ˇ

Viszont én már a jövőbe is nézek, és úgy érzem, vele nem lenne semmi "jó"...pl., tegnapelőtt kibicsaklott a lábam, amikor meglátott kinevetett...Volt szó nyári kirándulásról is, erre azt mondta, hogy nem hiszi, hogy eljönne velem, mert anyjáék nem engednék el...pff

Szóval "röviden" ennyi...

Szóljatok hozzá....de ne csak engem ítéljetek el...Igen, valahol én is hibás vagyok....


2009. jan. 6. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég egyszerű helyzet. Ez a gyerek nem érdemel meg téged. Lapát amilyen gyorsan csak tudod...
2009. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik haverom utálja őt, mert szerinte csak bolondít, stb. De pedig most is én érzem magam rosszul, mintha az egészről, majd ha szakítok vele, csak én tehetek :S
2009. jan. 6. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne érezz bűntudatot emiatt.

Ezt a gyereket sürgősen felejtsd el, nem érdemli meg, hogy több energiát fordíts rá.

Lehet, hogy rossz a magány, de egy ilyen rossz kapcsolatban tengődni még rosszabb, így csak magadnak ártasz.

2009. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy rossz a magány, de egy ilyen rossz kapcsolatban tengődni még rosszabb, így csak magadnak ártasz." - Igen, igazad van!!Ha minden jól megy, akkor ma találkozunk, utoljára!...Már egy ideg vagyok :( Soha nem dobtam pasit, mindig csak ők engem :(

Meg az, hogy már az anyumnak is mondtam, az meg csak a fejét forgadta, hogy hulyeséget csinálok, de nem ő jár vele :S

Köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 6. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a srácot. Nem hiszem, h szerelmes lennél belé, akkor mi értelme az egésznek? Még ha tökéletes is lenne a gyerek (bár a leírtak alapján távol áll ettől) akkor is a hibákat keresnéd benne, azokon boronganál. Ez egy tipikus tizenéves mártírkapcsolat, amit majd a fősulin vagy egyetemen könnyes szemmel mesélhetsz a következő áldozatnak. Állj a sarkadra, légy felnőtt. Ne pazarold sem az ő, sem pedig a magad idejét!
2009. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza. V-É-G-E!....Nagyon nehéz volt, de mégis, a szemébe kellett mondanom!..Még én is szarul vagyok...ő meg nehezen vette a lapot, mondta, hogy leissza magát, stb. Most meg jött egy sms tőle....Kigyógyul belőle, és én is :S
2009. jan. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!