Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolat úgy indul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Minden kapcsolat úgy indul, hogy az elején az egyik fél jobban akarja a másikat, aztán fordul a kocka, vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

induljunk ki abból ,hogy a srácok csajoznak ,nem pedig a csajok pasiznak :D:D .. a kezdeményező fél odamegy mert megtetszik neki a csaj ,aztán a csajnak is megtetszik viszont a srácnak már nem


volt már ilyenben részetek?

srácok,lányok ,írjatok vmi izgi saját sztoryt:D:D


2011. nov. 11. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen annyira nem volt. Persze az előfordul, hogy valaki meglát, odajön, a személyiségem nem jön be neki, ezért tovább áll, de ritka az ilyen... Az gyakoribb, hogy nekem tetszik meg valaki, megismerkedünk, beszélgetünk és rájövök, hogy külsőre hiába jön be, vannak olyan személyiségi jegyei, amiket én hosszútávon képtelen lennék tolerálni.
2011. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy lany pasizik peldaul amikor direkt felhivja magara a figyelmet vagy szemezget valakivel akkor egyertelmu szerintem hogy mit akar bar ezek inkabb alkalmi partnert keresnek legalabbis en igy tapasztaltam.
2014. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!