Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet szakítani valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szakítani valakivel,4 év után?

Figyelt kérdés
Illetve hogy vegyem rá magam?
2010. okt. 31. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
4 éves ismered, te tudod a legjobban hogyan kéne szakítani vele. Mi nem ismerjük, nem tudhatjuk.
2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
-s
2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
nehéz, de ha tényleg akarod menni fog. Csak gyorsan ess túl rajta, mondd el neki hogy vége és egy ideig ne találkozzatok, mert kül nem fog működni.
2010. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy illetve fiúval vagy lánnyal akarsz szakítani? milyen volt eddig a kapcsolatotok röviden?
2010. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés az információ.

Férfi vagy nő az illető?

Mi a szakítás oka: ellentétek, kifutotta magát a kapcsolat vagy harmadik?

2010. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod neki, hogy vége.
2010. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%
nah , ez jo kerdes!en is ezen gondolkozok 5 eves kapcsolat utan!en mar nem egyszer megmondtam neki hogy ez nem fog menni!mondjuk mi eleg sokat is veszekszunk!mindig elmondom neki mennyi minden bant ebben a kapcsolatban es kene valtoztatni!nem valtozott semmi, ezert lesz vege hamarosan!mar elokeszitettem a szakitast , nem egyszer mondtam neki hogy hagyjuk abba az egeszet!
2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én 23, ő 26. Sokaig nagyon nagy szerelem volt, de részemről már elmúlt, nagyrészben azért, mert nem halad a kapcsolatunk semerre, nem volt se összeköltözés, se eljegyzés, semmilyen terve nincs a jövőre, nem is akar beszélni róla, alig vagyunk együtt, sokat dolgozik, mikor szabad mindig otthon vagy a haverjaival akar lenni, szóval még nagyon gyerek. Emelett van egy csomó tulajdonséga amivel az őrületbe kerget, úgy érzem nem lennék vele boldog, sőt már most sem vagyok az...
2010. okt. 31. 15:45
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
mond neki hogy ezt nem bírod tovább és a legjobb lesz ha nem fojtatjátok tovább. -pasi gondolom. Ki fogja bírni.
2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan úgy ahogy egy két éves kapcsolat után. Sok gondolodás, töprengés, mérlegelés után. Mivel lesz jobb neked utána, mivel lesz rosszabb. Pl. egyedül leszel egy darabig, de megtalálhatod a nagy őt. Így gondolom nem tudsz annyira ismerkedni, mint ha szabad lennél. Én is megtettem (nemrég, pedig nagyon nehéz volt), és nem bántam meg. Igaz hogy már két hónapja nincs pasim, de így csinálhatok olyan dolgokat, amit előtte nem tudtam. Pl. kimegyek cserediáknak egy félévre, nyelvvizsgát csinálok, stb. egyiket se tudtam volna a barátom mellett, annyira lefoglalta az időmet. Kicsit rossz egyedül, de annyira lefoglalom magam, hogy észre sem veszem a pasi hiányát.

21/L

2010. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!