Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet szakítani valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szakítani valakivel, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátommal kb 1 éve. Semmi jövője a kapcsolatunknak, de én nagyon szeretem, tulajdonképpen jól megvagyunk. Viszont az eszem súgja, hogy tovább kellene lépnem... mit tegyek? Mit tennétek???
2009. ápr. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most szereted vagy sem??? Te hüle vagy, ha elhagyod azt, akivel kölcsönösek az érzelmek és tulképpen semmi probléma köztetek...Vagy most jön képbe a ki kell élnem magam?
2009. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neeem, ezen már túlvagyunk mindketten. Csak teljesen más a jövőképünk. Ő nem akar gyereket, én szeretnék majd. Ő nem akar dolgozni (hogy is mondjam... kicsit kényelmes, nem olyan törekvő, mint én) én inkább sokat dolgozom, de ne legyenek anyagi gondjaim- ha már van rá lehetőségem. Ilyesmik. Ez pl most nem okoz gondot, de később biztos probléma lenne, hogy míg én dolgozom, addig ő alszik. És nem is akar változtatni, mert ő egyszerűen ilyen- ezt mondja. Neki nincsenek akkora igényei mint nekem.
2009. ápr. 13. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem tudnék olyan emberbe szerelmes lenni, akivel elképzelhetetlen a jövő...Nem értem, nálad hogy működik így...Az biztos, hogy ilyen gyerekkel (mert nagyon is az!) nem lehet tervezni, csak egyik napról a másikra élni. Talán mondd el neki a problémáid, aztán tedd ki a szűrét...Keressen egy léhűtő csajt és éljenek segélyen életük végéig, ha őt az teszi boldoggá. Amúgy hány évesek vagytok?
2009. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk, ő közel a 30- hoz, én pedig 27. Köszi a véleményeket. Akkor össze kell szednem magam és lépni.
2009. ápr. 13. 15:06
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ne hamarkodd el a döntést de ha ténleg szakítani szeretnél vele akkor úgy csináld , hogy ne bántsd meg.Kezd úgy ami illik rá (hogy nagyon szép és okos)és fogd meg a kezét s így mond el neki.Így neki és neked is könnyebb lesz.AZ NAGYON FONTOS,HOGY SZEMÉLYESEN!!!!!!!!!Máshogy megbánthatod...sok sikert :):)
2009. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát ne haragudj, de az ilyen gondolkodás egyáltalán nem vall felnőttségre...Szégyen, hogy a 3. x-ben is ennyire gyerek...
2009. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mit tenni azzal, aki még ennyi idősen is gyereknek képzeli magát. Ha nem képes veled a családalapításra és az együtt működésre, akkor tényleg nincs jövője a kapcsolatotoknak. Lehet ez a kapcsolat egy ideig működne persze, de mi van ha a szerelmed teljesen elmúlik? Én sem várnék a barátomra éveket, hogy felnőjön a feladathoz. De mindenképpen jobb úgy szakítani, hogy nem martátok egymást hónapokon keresztül.
2009. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Voguelilias ***** válasza:
Miért kellene szakítani azzal akit szeretsz? Nem ide tartozik de hasonló helyzet volt a nővéremmel is. Nem akart az élettársa gyereket, de idővel meggondolta magát és már szeretett volna. Az meg hogy más a jövőkép azzal nincs semmi gond idővel össze lehet hozni a két elképzelést eggyé.
2009. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!