Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit csinjak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel ha ketten vagyunk náluk akkor tök jol elvok vele..de ha már vmi társaságba megyünk akk már ugy nem annyira akarok ott lenni vele..tudom kicsit szémétség..(alig 2 hete járunk)..és a társaságunk is majdnem egy..sok közös ismerősünk van..meg ő mondta h már lehet szeret (régebebn is akart velem járni) de én meg nem érzem azt amit ő meg mondta h nagyon rosszul esne neki ha ott hagynám..de attol félek h nem fogom azt érezni amit ő és akk meg mit csinálok majd ha már még joban megszeret?
2010. okt. 31. 19:38
 1/4 Pofazoli válasza:
Háát akkor ne menj társaságba a barátoddal vagy ne huzamopsabb ideig. És ha tényleg jobb neked ha kettesben vagytok akkor legyetek sokat kettesben mert az általában segíti a kapcsolatokat. És ketten is sok mindent tudtok csinálni ezért nem kell félni
2010. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két választásod van!

1:legyél vele sokat randizgassatok ,mozi ,vagy beültök valahova kajálni.

2:Véget vetsz mindenek közöttetek és megmondod hogy csak barátok vagytok.

2010. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eleinte velem igy ígyvolt ez.. annyi a titok h össze kell csiszolódni :) 2 hét az még nem sok. idő kell ehhez. (meg ahhoz is h megszeress valakit úgy igazán). nyugi minden jó lesz.:)
2010. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 skelton ***** válasza:
22:05 a második eléggé szarul esik sztem rövid időn belül is bárkinek
2010. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!