Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene nekem valaki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene nekem valaki? Hogyan felejtsem el Őt végleg? Nagyon szenvedek, szeretem. De elkell engednem.

Figyelt kérdés

11hónapig voltam együtt a barátommal, nem tudtam bizni benne, sokminden történt...és végleg vége.

Csalódtunk egymásban kölcsönösen, mindegy mi történt. Szeretem, de már soha többé nemfogom Őt látni, biztosan nem találkozunk már:(

Mostis csak sírok és sírok... nagyon szenvedek, hiányzik. De ennyi volt. mit tegyek?

én18, Ő21


2010. okt. 31. 21:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

folyton az jár a fejemben, hogy milesz vele...mikor talál mást, mit csinál... gondol-e rám?:( stb.

Mit tegyek hogy ne legyek rá féltékeny sem, és ne fájjon ez az egész?:(

2010. okt. 31. 21:27
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Várj.
2010. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

mire?:'(

úgyérzem ez az érzés megöl:( sosem fog elmulni ez a fájdalom bennem:( már annyit sirtam h fáj a fejem, mégse tudom abbahagyni

2010. okt. 31. 21:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Idővel könnyebb lesz, meglátod,én is tudom, hogy ez milyen. Lehet 2hét, hónap, talán év. Nekem évekbe telt, de sikerült, türelem,és meglátod, minden jó lesz, egyre jobb lesz, könnyebb.
2010. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi

de fáj még a gondolat is... nem akarok soha többé ekkora fájdalmat érezni.SOHA!!!SOHA!!SOHA!!!!!!!!!!!!!

mit tegyek hogy ne jusson eszembe? gyűlölök mindent gyülölöm magamat, gyülölöm az emlékeket...mindent

2010. okt. 31. 21:44
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Ismerek egy ugyanilyen történetet... Nem Zoli volt a párod? Kisértetiesen hasonló a sztori...


Amúgy meg fel a fejjel!

2010. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

neem Zoli:D

ezen mosolyogtam:)

köszi

2010. okt. 31. 21:50
 8/18 anonim válasza:
100%

Nekem 3 év után 3/4 év nem segített, bár mi nem csalódtunk és barátok maradtunk, csak hát.. nagyon sz@r. :(

Ha nem is találkoztok és csalódás ért szerintem könnyebb lesz, próbálj meg vidám dolgokat csinálni, mással ismerkedni... (ami nekem nem igazán jött be, mondjuk én talán el sem akarom felejteni :S)

Lehet közhely, de tereld el a figyelmed, menj el erre-arra, játssz, nézz filmet, tanulj valamit...

2010. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Idővel könnyebb lesz, főleg ha találsz is valakit.

Nemtudom egyébként, más iszonyat könnyen túl lép a másikon, a szakítás után szinte azonnal randizik és hát elfelejti a másikat.De az igazit nemlehet elfelejteni, reméljük te nem így jártál...engem 7 éve mar egyfolytában az az érzés ami téged most, szóval átérzem a helyzeted...és hiába jártam azóta több mint egy tucat fiúval, nem megy, fél év után kiég az egész és Ő miatta szakítok az adottal. Iszonyat gáz, ezért nem is keresek már senkit sem, mert inkább csak magam teszem tönkre.


Nekem azt tudom tanácsolni, hogy gyászold meg a kapcsolatot, próbálj meg túllépni; most sírd ki magad nagyon, egy-két hét és ne gondolj rá, dobj ki mindent ami Ő, a szívedből is tépd ki! Jobb lesz meglásd

2010. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a düh segíteni szokott.Azt írtad,hogy nem tudtál bízni benne.Ennek gondolom oka volt.Gondolj erre az okra és gondold végig,hogy mi lett volna így belőletek pár év múlva.

A sírás és a fájdalom természetes,hisz elveszítetted a reményedet,hogy vele leszel örökre és az emlékek is kezdenek megszépülni,így minden sokkal fájdalmasabb.DE!A jobbulás egyedül rajtad múlik.Ne azon rágódj,hogy neki mikor lesz valakije,hanem tervezgesd a saját életedet.Még nagyon fiatal vagy és a legjobb időszakod még csak most jön.Ha továbbtanulsz és új környezetbe kerülsz az nagyon jót fog tenni.Ha dolgozol majd,akkor pedig a munkahely és kollégák miatt lesz jó.

Gondolj bele,hogy az Igazi még vár rád!Valaki majd téged akar elvenni és tőled akar gyereket.

Ez a 11 hónap tényleg hosszú idő,de az életedhez képest csak egy pillanat.Az idő pedig telik és a sebeid be fognak gyógyulni,ebben biztos vagyok!

2010. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!