Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet találni a nagybetűs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet találni a nagybetűs boldogságot párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 17:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
szerintem nem. Gyereket nem szeretnél?
2011. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Én nem akarok gyereket, de párkapcsolat nélkül nem lennék boldog.

Házasság nélkül igen, egy lazább párkapcsolat is boldoggá tenne,de hogy ne legyen többé olyan, aki nőként néz rám és ezt érezteti is, az elképzelhetetlen számomra.

2011. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd az Rkat.papot.Aszkétát Jógit,egyéb vallási gurut.
2011. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, én megtaláltam. DUCATI 999R 26F
2011. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Mivel az igazi boldogság magadból jön és nem mástól kell várni, ezért igen. Tegyük fel van egy ember aki nem akar kapcsolatot. Ha neki lesz egy kapcsolata akkor csak szenvedni fog mert nem azt akarja. Hol itt a boldogság? Ezért mondom a többi válaszolónak, hogy szűklátókörűek! Mindenkinek más a fontos, a jó. Azért mert a többség akar párt meg ez a szokás még nem jelenti azt hogy máshogy nem lehet. Nem lehet megmondani, hogy xy dolog (párkapocsolat, gyerek) minden egyes embernek kell hogy legyen.
2011. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
talán... pl.: ha sportolsz és világbajnok vagy rekordot állítasz fel az tuti nagy boldogság, de ebben ott van hogy ha sportos vagy akkor azt szereti mindkét nem ezért ragadnak majd rád :S
2011. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó és ezt ki mondta?

Senkit sem látok, aki rá akarta erőltetni másra az elképzeléseit, csak leírtuk minket mi tenne boldoggá.

Ez a kérdés embereknek szólt, emberek válaszoltak rá, természetes, hogy nem egyforma a véleményünk és a világról alkotott nézetünk, de te minden alap nélkül neveztél minket szűk látókörűnek.

2011. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

17:36


Egyetértek veled.

Én is olyan típus vagyok, mint, amilyet körülírtál.

18 és fél éves vagyok, F.

2011. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!