Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nagyon szeretek egy férfit, számomra ö az igazi, odaadnám érte az életem. Van egy másik pasi, aki nagyon akar engem, nagyon gazdag, fiatal és jóképü, de engem nem érdekel. A családom zsarol, mert én kitartok a barátom mellett.

Figyelt kérdés
Csak megerösítést szeretnék kapni. nagyon fáj, hogy a családom ilyen választás elé állít, azt mondják, ha nem a gazdagot választom, hanem a barátomat, akkor a jövöben mindenféle támogatást megtagadnak, nem akarják látni a barátom, a házunkba már most se engedik be. Hamarosan költözöm el, de nagyon fáj az egész... A barátom tudja az egészet, engem sajnál, de a családomra nem haragszik. Èn öt választom, bármi lesz is. De mit csináljak a családommal??? pl jön a karácsony, az új lakásomban rendeznék jó kis karácsonyi partit, ahova meghívnám a családom, de nem fognak eljönni a barátom miatt. Aki egyébként okos, müvelt, udvarias, csak a származása nem tetszik anyáméknak...
2010. nov. 1. 10:38
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Örülünk, hogy sikerült a családdal szemben kitartani!🤝
2022. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!