Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy két éves kapcsolatom!A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy két éves kapcsolatom!Az elején minden nagyon jól ment,nagyon jól elvoltunk!Egy idő után azonban megjelentek a problémák és sajnos egyre csak súlyosbodnak...Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb szeptember óta egyszerűen semmi nincs rendben köztünk!Állandóan vitázunk,minden apróságon felakadunk,és a sex sem jó már!Régebben majdnem minden nap isteni volt minden ilyen téren,de mára már el se jutunk odáig,mert soha nem kívánom és nem tudok beizgulni(nem szedek gyógyszert)!Ő viszont állandóan be van indulva és mindig csak arról beszél meg rám mászik,ami engem zavar,hisz megmondom neki,hogy nem akarom és mégis mászik!

Én egy bulizós csaj vagyok és régen ő is bulizós volt,de egy ideje már sehova nem akar kimozdulni,mindig csak itthon ülünk és,ha esetleg felhozom a témát,akkor csak a száját húzza és flegmán válaszol...!Mindezek ellenére szeretjük egymást(talán én már annyira nem,de nem tudok nélküle élni)és ő egy nagyon jó ember,azokkal akiket szeret!Anyum pl az első pillanattól szereti,míg az előző barátomat másfél év után kezdte elfogadni és akkor is ellenezte a kapcsolatot,de a jelenlegivel ilyen nem volt,őt egyből megkedvelte!Egyszerűen nem tudom,hogy mit kellene tennem,mert már többször szakítottam vele és végül mindig a karjaiban kötöttem ki,pedig tudtam hogy minden probléma vissza fog köszönni!Nehezíti a dolgot az,hogy osztály társak vagyunk!Nem tudok tőle elszakadni,de ez így sem mehet tovább!Egyszerűen még a csókját se kívánom,ő viszont lehozná értem a csillagokat is,bármit megtenne értem!

Szeretem,de ez így mégsem mehet tovább!

Kérlek,hogy segítsetek,mert nagyon ki vagyok ettől a helyzettől!


2009. jan. 6. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs...osztálytársak
2009. jan. 6. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban hogy szereted? Nem lehet hogy "csak" ragaszkodsz hozzá? Esetleg amiatt sem akarod igazán a szakítást mert anyukád kedveli? Az hogy osztálytársak vagytok nem hiszem hogy nehezítené a dolgot mert ha nem szereted már akkor hiába tenne bármit és hiába lenne a közeledben! Gondold meg jól mit érzel, hogy ez nem csak ragaszkodás-e, mert ha amiatt vagy vele annak nincs értelme csak neked lesz rossz... Az meg valóban nem természetes hogy nem vágysz már rá, ha szereted úgy, akkor azt is akarnád...
2009. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na figyi csajszi!kérj idöt töle ne legyetek eggyütt ennyit menj bulizni és csajokkal beszélgetni!ne hagyd hogy tönkre tegye a fiatalságod!Te ezt a fiut nem szereted ragaszkodsz hozzá valamiért talán mert anyud csipi a fejét de ne neki keress partnert!Addig játszik veled amig meg undorotsz a másik nemtöl!fogj egy papirt válaszd el egy vonalal ird ki miért vagy vele az egyik oldalra a másikra miért lenne jobb ha szakitanátok és mérlegelj!csináld meg könnyebb lessz a választás!okos légy és ha sikerült valami ird meg!köszi
2009. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az,hogy anyum szereti az nem játszik közre...uh nem amiatt van ez így!

Szeretem nagyon,de már nem annyira,mint régen,és lehet,hogy van ragaszkodás is ebben...!

Egyszerűen nem tudok elszakadni tőle és ez nehezíti meg leginkább a dolgokat!

Várok további válaszokat!

2009. jan. 6. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor miért hagynád el?

Inkább szedd rendbe magad, meg az érzéseid.

2009. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!