Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kapcsolatom van a barátommal, lehet nem hozzámillő?

Figyelt kérdés
Mindketten 17évesek vagyunk..három hete jöttünk össze, és múlthéten aludtunk együtt..de már nyár eleje óta ismertük egymást, nagyon szeret..A problémám csupán annyi, hogy nem tudok vele egyszerűen csókolozni(smárolni)..a nyelvét nagyon gyorsan mozgatja, összecsukja a száját egyfolytába..semmi érzéki nincs benne...gyors és kapkod dolgokban,amikor vele voltam az éjjel..nem simogatott, ha igen, akkor rögtön bökdösött..annyira kellemetlen nekem az egész, nagyon szeret..mindennap keres,hív és csodál..Én is szeretem, kezdem megszeretni nagyon, de eddigi barátaim közt ő a legfurcsább..5honapja aludtam utoljára fiúval, nem volt semmi, de mégis érzékibb volt, ugy, hogy hozzá érzelmi szálak se fűzödtek nagyon..:S ez így nem jó!
2011. nov. 20. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Vajon miért nekünk mondod mindezt?
2011. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő tudja a legjobba mi baja van. Kérdezd meg.
2011. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel ez a gyakorikerdesek.hu és amit máshol nem mertem, itt megkérdezhetem..:) de szólj ha tévedek:)
2011. nov. 20. 10:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint tőle?
2011. nov. 20. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Vele beszéld meg, könnyen lehet, hogy tapasztalat híján nem érzett még rá a dologra. Ha így van - tanítsad.
2011. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vedd át picit az irányítást, és mutasd meg, hogy neked hogy jó. Lehet, hogy nagyon ráparázik az egészre, azért ilyen, emiatt pedig nem kéne leírni.
2011. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy izgul, azért kapkod ennyire. Finoman add a tudtára, hogy te a lassabb tempót szereted. Csókolózásnál fogd meg a fejét, próbáld a te "stílusodat" érvényesíteni egy kicsit, ne vedd át az ő tempóját. Esetleg próbáljatok fekve csókolózni, hogy te vagy felül, akkor el tudsz húzódni, ha nem oké, és mondjuk megpuszilod helyette az arcát. Amúgy vonzódsz hozzá testileg?
2011. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben:) már próbáltam irányítani, de ahogy elkezd simogatni vagy bármit csinálni..rögtön beindul:)
2011. nov. 20. 10:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen vonzódok, de zavar..igazából ahogy írták, nincs sok tapasztalata, mert képes volt a fél oldalamnak "dörzsölni"
2011. nov. 20. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
alakítsd...valószínű, h még tapasztalatlan, alakítható...nem feltétlen kell utasításokat adnod neki, vezesd rá, pl ha bökdös, fogd meg a kezét, állítsd le, és simogasd vele magad, majd engedd el a kezét, h egyedül folytassa...
2011. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!